Шоу-бізнес

Організатори фестивалю “Файне Місто” перезентували фільм

By  | 

Цього року фестиваль “Файне Місто” мав відбутись увосьме. Через пандемію організатори не змогли реалізувати свої просто таки наполеонівські плани. Але вони відзняли фільм “Файне Місто”: пандемія, потримай моє пиво”, в якому затролили самі себе і чесно розповіли про усі свої факапи.

За вісім років із невеличкого концерту на декілька українських відомих рок-банд та декілька “дуже-перспективних-ноунейм-гуртів” фестиваль перетворився на дуже масштабну подію. Щороку “Файне Місто” не просто збирало на своїй території зірок світового масштабу і багатотисячну аудиторію з усіх куточків України та багатьох інших країн світу, але й значно підняло культурну цінність Тернополю, зробивши його одним з найтуристичніших міст України.

Замість втикати у стелю і страждати про гірку долю української музичної індустрії під час пандемії, організатори фестивалю Ростислав Плахцінський, Володимир Пасяка, Рустам Ергешов і Максим Черкашин вирішили зняти фільм про Файне Місто. Режисеркою фільму стала Аліса Глазко. Дівчина мешкає у Європі, тому через пандемію робота велась дистанційно і це також стало цікавим досвідом для команди фестивалю.

— У своїх інтерв’ю власники будь-якого бізнесу часто довго і нудно хвалять себе і свою справу. Дивитися таке геть нецікаво. Ми пішли від зворотного: сіли та чесно і відверто розповіли про всі свої факапи. Безумовно, коронавірус — той ще факап, особливо для музичної індустрії. Але кожен фестиваль по факту — один суцільний факап, який постійно доводиться розгрібати. Тобі здається, що настав кінець світу — а потім якимось дивом проблему все одно вдається вирішити! Так що пандемія — взагалі не найстрашніше, що може статися, — коментують організатори.

У фільмі “Файне Місто”: пандемія, потримай моє пиво” ви дізнаєтеся:
— як фестиваль “налякав дітей і вагітних жінок”;
— як один із організаторів побився з екс-співорганізатором-дизайнером;
— як на фестивалі відключився генератор, через що вимкнулася ціла сцена;
— як на три тисячі відвідувачів було десять туалетів і чим це закінчилося;
— як в перший день фестивалю в усіх гримерках не виявилося світла;
— як костюми гурту Lordi не долетіли на фестиваль і загубилися в іншій країні;
— як гурту Guano Apes ніде було пообідати через тернопільське весілля;
— як вокаліст гурту Avatar втратив паспорт і його не пустили в країну!

І багато інших цікавих речей!