Шоу-бізнес

Сергій Доценко: В Україні є шоу, але немає бізнесу

By  | 

 

Сергій Доценко -аранжувальник, автор хітів Ірини Білик, Наталії Могилевської, Ніни Матвієнко,
Віталія Козловського, гурту ВВ, Віктора Павліка та багатьох інших українських виконавців.
Співак і композитор, музичний продюсер і директор рекордингової компанії “Kalina Music”.

Журналіст Всеукраїнського можного онлайн журналу VTrendi.com.ua поспілкувалася з зіркою і
дізналася секрети його успіху та плани на майбутнє

Ви – легенда українського шоу-бізнесу, створили не один десяток хітів для топових артистів, розкажіть, з ким Ви працювали?

– Я працював і працюю з багатьма зірками і не тільки з нашої країни. Це – Наталія Могилевська, Ірина Білик, Ніна Матвієнко, гурт «ВВ», з ними я працював, як музичний менеджер і продюсер. Павло Зібров, Віктор Павлік, насправді список досить довгий… Розумієте, все, що зараз в телевізорі з такого топового, все що звучить, я з усіма працюю і працював раніше в тому числі. Віталій Козловський … Можна дуже довго перераховувати. Працював із заслуженим артистом України – Олександром Малініним.

 

Які основні складові для пісні, щоб вона стала хітом?

 

Основні? Потрібно просто навчитися любити людей, любити себе і через призму внутрішнього і духовного свого світу намагатися допомагати іншим людям ставати добрими через музику, яку я пишу і через аранжування в тому числі, допомагати цим людям доносити те, що хочуть вони донести в принципі до загальної маси слухачів та їхніх шанувальників.

Навколо нинішнього Нацвідбору на Євробачення не обійшлося без скандалів, а що Ви думаєте з цього приводу?

Я в принципі вважаю, що конкурси ні до чого доброго не приводять. Крім одного – вони дають можливість зайвий раз якимось талановитим людям, або НЕ талановитим людям, звернути на себе увагу. А ті люди які дивляться це, вони вже самі вирішують потрібно їм це чи ні.

Що Ви думаєте про конкуренцію в шоу-бізнесі?

Я думаю, що у нас конкуренція є, але вона перфарірованна. У нас, на мій погляд, є шоу але немає бізнесу в тому сенсі, в якому я розумію. А бізнес – це коли ти своєю працею, своїм талантом своїм співом або своєю музикою заробляєш гроші, які дозволяють тобі не відчувати себе приниженим. В даному випадку – в цій країні. А все інше – це забобони не надто хороших грамотних людей, які намагаються домогтися під цим яскравим, теплим і гарним небом і сонцем через вчинки, що не зовсім відповідають людським якостям якихось преференцій. В основному тих, хто лізе нагору не дуже коректно, вони так некоректно і закінчують.

Чого, на Ваш погляд, не вистачає сучасному українському шоу-бізнесу?

Людей. Я взагалі люблю людей, але досі з ними не познайомився. Як тільки з’являться хороші люди принципові, добрі, для яких творчість в цілому і музика є чимось більшим, ніж бізнес або шоу, людей, які просто хочуть вийти на сцену і змінити щось через свою музику. Бракує людей з історією, які можуть вийти на сцену і розповісти історію. Або людей, у яких є міцна, хороша позиція. Людей, які хочуть щось змінити. Людей, яким є що сказати через свою творчість, а не бути клоунами, у яких  стирчать з трусів пір’я і квіти.


Які Ваші творчі плани на майбутнє?

Жити. І не померти, а рухатися далі, писати пісні і дарувати ці пісні тим людям, які їх потребують.

25 квітня запрошую всіх на благодійний концерт

Він присвячується моєму одужанню, збору грошей, для того, щоб я не помер і ще міг собі дозволити писати музику. Гроші потрібні для того, щоб витратити їх на лікування. Приходьте буду радий. Буде дуже цікаво, буде гарна музика. Я не боюся цих слів, красива настільки, що альтернативи досі ви не чули.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *