Всеукраїнський модний онлайн журнал

Співачка GARZA: Я вірю і знаю, що світ зміниться, це еволюція і вона відбувається!

Співачка GARZA: Я вірю і знаю, що світ зміниться, це еволюція і вона відбувається!

Українська співачка GARZA, прийшовши до свідомості шляхом глибоких медитацій, змінилася не тільки внутрішньо, але й зовні. Зміна особистісна вплинула на її прояв в соціумі – як дівчини так і як артиста. Пірнаючи в приховані шари своєї свідомості, сьогодні вона дивиться інакше на світобудову, відчуває подих Землі і впевнена в єдності людини і природи.

«Природа, тварини, люди – це одна енергія, ми можемо як зцілювати, так і шкодити один одному. Я обираю зцілювати, любити і жити в гармонії. Якщо людина вважає, що він цар або, що краще когось – багатше, поважніше, більш впливовий – це помилкова думка, лише гра людського ЕГО. Так, абсолютно кожна людина наділена егоїзмом, але в наших силах приборкати, підкорити і приспати це почуття переваги, дотримуючись аскези», – каже GARZA.

За словами виконавиці, духовний розвиток розкрив її справжнє призначення, розширив творчий потенціал і дав найцінніші знання. Але, крім даних метаморфоз, ще змінилися звички, бажання і установки.

«В один момент я стала вільною, щасливою, відчуваючи абсолютну любов і розуміння всього живого. Як ми можемо їсти тих, в кого є душа, дихання, життя, свідомість, почуття? Як ми можемо носити ці жертви на собі? Щоб що? Так, у мене є шуби, які я тепер не надягаю – вони висять в темній гардеробній, я не повертаюся в це своє минуле – зараз я зовсім інша людина, скажімо так – «перезавантажилася» і прийняла нові цінності», – зазначає дівчина.

Нині GARZA роздає або розпродає з благодійною місією «старі» речі, відмовилася від м’яса і, практично, від риби, виготовляє прикраси ручної роботи, пише картини і несе в маси музику, максимально відповідну її єству.

«Ми не можемо змінити наше минуле, але в теперішнє нам підвладне – важливо нести світло і бути корисними живим істотам. Я бажаю кожному одного разу прокинутися, усвідомити свою природу на цій планеті, місію, не гнатися за егоїстичними світом fashion! Хто ці люди, які створюють цю моду з хутром, авторитети всьому населенню планети? Не думаю. Людина, абсолютно гола, з чистим серцем і любов’ю – вона є все. Сьогодні «бути модним» – це не слідувати за трендами світових будинків моди, а йти проти цієї течії, усвідомивши, що «Я жінка – і я мати землі», «Я чоловік – і я захисник». Я прокинулася і бажаю прокинутися кожному, адже Ви дізнаєтеся щастя».

Не дивлячись на свої lifestyle-орієнтири, артистка відзначає, що це тільки її «карта світу», на якій немає засудження або презирства інших, які не поділяють її переконань.

«Життя кожного з нас – це особистий вибір. Я тільки хочу одного, щоб всі були щасливими і цілісними. Єдине, ми повинні бути гуманними один до одного. І ніколи, ні при яких обставинах не їсти один одного морально. Я вірю і знаю, що світ зміниться, це еволюція і вона відбувається!»