Всеукраїнський модний онлайн журнал

Співачка Marietta поділилася найскладнішими підсумками 2021-го: “Є речі, які змінюють погляд на світ”

Співачка Marietta поділилася найскладнішими підсумками 2021-го: “Є речі, які змінюють погляд на світ”

Напередодні свят співачка Marietta традиційно підбила підсумки року, що минув. Однак виконавиця здивувала своїх фоловерів відвертою щемливою розповіддю на контрасті з позитивом і вірою в життя, які характерні для неї. Так, стало відомо, що в 2021 році артистка… мала стати мамою. Проте на Різдво, ледь відчувши біль у животі, Marietta разом із чоловіком відправилася до лікаря, де почула жахливий вердикт.

Marietta:
Після слів, що розвитку нема, серце не стукає, вечір я дуже погано пам’ятаю. Назвати це шоком складно, я просто не можу описати свій стан у той момент… Найбільше мене вразили слова лікарів, що заморожена вагітність, викидень — це нормально, так може бути і 2, і 3 рази, ви не знали? Ні, ми не знали! Нам ніхто ніколи не розказував, що це може бути нормально, ніхто не готував до цього. Ніхто про це не говорить, всі, хто з таким стикався, мовчать і тримають цей біль в собі!

Особливо, за зізнанням співачки, вона вдячна своєму чоловікові Олександру. Пара в стосунках — майже 12 років.

Marietta наголосила, що написала пост на таку особисту тему, аби люди, які стикаються з подібною проблемою, не думали, що вони одні у світі та не боролися з цим самостійно. Життя продовжується — і все обов’язково буде гаразд!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252