Всеукраїнський модний онлайн журнал

Співачка Vlada K зняла танцювальний кліп з найпопулярнішими тік – токерами

Співачка Vlada K зняла танцювальний кліп з найпопулярнішими тік - токерами

Нова пісня Влади про те, що треба менше залипати в телефонах і соціальних мережах, а навпаки більше часу проводити в оточенні друзів з живим спілкуванням . У 21 столітті ми 90% нашого часу проводимо в соц.мережах і зовсім забуваємо про реальне життя…

Режисер кліпу – Олексій Кучеренко

«Кліп Влади – нагадування про те, що життя яскраве і барвисте без гаджетів! У цій роботі ми показуємо ті самі контрасти – як було раніше, коли діти проводили багато часу на вулиці, грали із скакалкою, було багато живого спілкування… і друга лінія, як діти проводять свій час зараз, практично 24/7 з телефонами в руках. Нова робота співачки це як пігулка для усіх яка примушує відкинути гаджети і почати жити на повну , а головне, живими справжніми емоціями!»

Зйомки тривали 2 дні і проходили на чотирьох різних локаціях міста Києва. Деякі локації ще ніколи не були задіяні в кліпах інших артистів! Спеціально для кліпу були створені ексклюзивні образи, поставлена хореографія, зібрані танцюристи, працювала велика команда справжніх професіоналів! В цілому сама підготовка тривала близько місяця. Так само в кліпі знялися найпопулярніші тік токери Києва , такі як:

Аrtemmihas

Аnya.timosh

Ника Паника

Kirealss

Mazuta_13

Та інші.