Всеукраїнський модний онлайн журнал

Співачка YATSUTA: Найважливіше моє досягнення – моя родина

Співачка YATSUTA: «найважливіше моє досягнення – моя родина»

Молода і яскрава співачка YATSUTA – це нове віяння, романтизм і справжнісінька палітра емоцій. В її дебютний альбом «Пьяный локон» увійшли легкі за звучанням і в той час сильні за змістом треки «Пьяный локон», «Пожары», «Метро», «Манжеты», «Белый сарафан». 

Коли ви востаннє їздили кудись просто подивитися країну або відпочити? 

Я обожнюю подорожувати! Останній раз за кордоном були два роки назад. Це була романтична і принадна Франція відома багатьом такими містами, як Париж, Ніцца і Страсбург. Тоді я була вдруге вагітна, а після народження дитини в країну прийшов карантин і більше нікуди не їздили. Як тільки все буде добре, то плануємо мандрівку до Туреччини. Якщо говорити про Україну, то виїжджаємо раз на два місяці за місто на сімейний відпочинок.  

Як ви формуєте графік, щоб встигати все заплановане? 

Графік навчилася формувати ще з раннього дитинства. В мене завжди було дуже багато роботи… Я це роблю просто багато років, мабуть тому і все встигаю (усміхається)

Зараз все частіше говорять про так зване «лояльне» виховання, коли дитині дають все більше вибору. Як виховуєте своїх дітей, за якими принципами?  

Ми з чоловіком багато розмовляємо з дітьми. Все-таки ми достатньо суворі батьки і дуже багато не дозволяємо своїм дітям. Щиро хочеться, щоб вони дорослішали, були вихованими і розуміли, що гроші “не падають з неба”, а їх потрібно заробляти. Завжди залишалися ввічливими і допомагати тим, хто цього найбільше потребує. 

Чи є у вас особливі сімейні свята, особливі родинні традиції? 

Завжди збираємось на всі свята з родиною. Сильно цінуємо такі моменти. Особливе свято для нас – Новий рік. Завжди зустрічаємо усією родиною в домі моїх батьків.

Знаємо, що ви живете в Дніпрі. В Києві ви буваєте в основному по ділових справах? 

Я практично мешкаю на два міста. Моя творча діяльність (студія звукозапису), дитяча студія танців «Sweet Family Club» та спортивна студія для дорослих «Gift Fitness» в Києві. Ще частина студій у Дніпрі. І звичайно тут моя родина, яку безмежно люблю. Тому декілька днів у тижні я обов’язково буваю в столиці України. 

Як ви ставитесь до державних нагород, до титулів? 

Однозначно ставлюся з повагою, тому що, люди які їх отримують, обов’язково працюють над собою, а я завжди кажу: “робота над собою – найкраща робота” 

Яке своє досягнення на даний момент вважаєте найважливішим?

Декілька. Це моя родина і діти, наш великий успішний сімейний бізнес.

Співачка YATSUTA: «найважливіше моє досягнення – моя родина»

Співачка YATSUTA: «найважливіше моє досягнення – моя родина»