Всеукраїнський модний онлайн журнал

TARABAROVA зробила собі подарунок на День народження

TARABAROVA зробила собі подарунок на День народження

Вчора, 26 липня, українська співачка TARABAROVA святкувала свій День народження. З цієї нагоди артистка зробила собі музичний подарунок і презентувала трек «Солодкі 16».

Світлана зізнається, що нова пісня народилася цілком спонтанно.

«Нещодавно до мене приїздила ліпша подруга із рідного Херсону. Ми багато часу проводили разом, згадуючи минулі пригоди та обговорюючи вже сучасні челенджі, з якими молоді мами стикаються у реальному житті, — розповідає TARABAROVA. — А в один із вечорів ми звісно зірвалися танцювати всю ніч (сподіваюсь, танцпол під відкритим небом на Трухановому острові уже оговтався від наших шалених танців). У тому літньому вайбі та піднесеному настрої і народилася пісня «Солодкі 16».

Співачка додає, що саме подруга стала першою слухачкою нового синглу (емоційне відео першого прослуховування вже на сторінці співачки в Instagram: https://www.instagram.com/p/CRykDYJBGJz/

А вже до свого Дня народження TARABAROVA записала студійну версію нового хіта, якою ділиться зі слухачами. 

«Про кращий подарунок, ніж фраза: «З сьогоднішнього дня трек офіційно доступний на всіх цифрових майданчиках», я і не мріяла», — поділилась артистка!

 


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252