Всеукраїнський модний онлайн журнал

TYMOFII: Пісню «Pink Love» хотіли купити відомі артисти

TYMOFII: Пісню «Pink Love» хотіли купити деякі відомі артисти

Нещодавно TYMOFII презентував свій новий трек “Pink Love”, в інтерв’ю для VTrendi.com.ua артист поділився історією створення пісні та творчими планами на майбутнє.

Розкажіть, будь ласка, про свій творчий шлях, коли і з чого все почалося?

Ой, якщо розповідати конкретно про музичну діяльність, то все почалося ще в дитинстві, коли відвідував уроки гри на фортепіано, це були такі перші задатки музичних здібностей, потім був період, коли закинув творчість, так як виріс в невеликому місті, де єдиноборства, більш важливі, за музику і довелося займатися силовими видами спорту, але ближче до закінчення школи, жага до творчості перемогла і повернувся до музики, так я освоїв гітару. В студентські роки написав першу свою пісню, це був, якщо не помиляюся 2019 рік і в цьому ж році почав виступати під псевдонімом «ЯСон», в 2020 разом з @yascold записали перший кліп на пісню: «Женьшень» і в січні 2021 року вийшла пісня «Давай, лети!» в сольному виконані.

Як часто презентуєте нові треки?

Поки не дуже часто, як хотілося, матеріалу лежить на декілька альбомів, але поки немає ні часу, ні ресурсів це все реалізувати.

“Pink Love”, яка її історія?

Літом мені написали в direct з пропозицією придбати декілька пісень, одна з яких мені найбільше сподобалась – це «Pink Love», як виявилося її хотіли забрати деякі відомі артисти, але з якихось причин не вийшло. В результаті я вирішив, що вона ідеально підходить для старту нового проекту “TYMOFII”.

Сонграйтерами цієї пісні, є Андрій Парфенов (ПокаТыСпал Production) https://www.instagram.com/andrey_pokatispalprod/
та Дмитро Баскаков https://www.instagram.com/souljustme/ автори багатьох відомих хітів в країнах СНД. Після заключення договору, був важкий вибір, де записувати і хто буде займатися зведенням, вибір був довгий, але зупинився на студії «Lamba Music» і не прогадав, так як зробили максимально якісно і швидко.

Хто або що надихає Вас на творчість?

Жінки і кохання – це те, заради чого варто жити і творити.

В чому секрет успіху на Вашу думку?

На мою думку, щоб досягти успіху, потрібно наполегливо працювати, успіх не приходить до ледачих. Успіх, приходить до того, хто любить свою справу і живе нею.

Чого не вистачає у вітчизняному шоу-бізнесі?

Мені здається, не вистачає толкових продюсерських центрів, які могли дійсно займатися розкруткою нових артистів. З найкращих можна перерахувати, на пальцях однієї руки, але їх недостатньо.

Які Ваші подальші творчі плани?

На 2022 рік заплановано записати перший мій альбом, він буде у стилі «Deep House» , відзняти 2 кліпа та можливо знайти лейбл з яким буду співпрацювати на вигідних умовах.

Більше про TYMOFII та його творчість:

https://www.instagram.com/tymofii.official/

TYMOFII: Пісню «Pink Love» хотіли купити деякі відомі артисти

TYMOFII: Пісню «Pink Love» хотіли купити деякі відомі артисти


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252