Шоу-бізнес

У Києві відбулася Міжнародна Премія Мессінга

By  | 

Нещодавно на концертному майданчику Arena City в Києві відбулося найбільш містична і масштабна подія національного рівня – Міжнародна Премія Вольфа Мессінга. Її засновник – чорний маг, веретник і учасник телепроекту «Битва екстрасенсів» Денис Малахов вже не перший рік збирає кращих у своїй справі магів, чаклунів, ясновидців, фіналістів та переможців «Битви екстрасенсів», щоб відзначити їх роботу і розповісти про них на весь світ.

Більше того, в цьому році на заході з’явилися впізнавані і шановні зірки з телеекранів, серед яких телеведучий Павло Костіцин, композитор Володимир Бистряков, співачка Ольга Бистрякова, прес-секретар Союзу промисловців і підприємців України і громадський діяч Марина Кінах, LuckyUkraine, перший блог-журнал в Україні – його засновник Олеся Тарасенко. Народні актриси України – Олена Хижна і Олена Рєпіна, видавець і головний редактор журналу Ukrainian People – Тетяна Петракова, заслужений журналіст України – Олександр Козир, провідний психолог психотерапевт – Олена Рихальська. Співак і шоу-мен Олександр Павлик, Співачка Каріна Плай, відомий композитор Роман Загороднюк. Неповторний ведучий, який те й робив, що заводив публіку, став Дмитро Танкович, що давно полюбився усім.

Урочиста церемонія нагородження Міжнародної Премії Мессінга почалася з червоної доріжки, по якій пройшлися езотерики, маги, чаклуни, ясновидці, парапсихологи, екстрасенси-пошуковики, біоенергетики та гості свята. Зустрічали гостей байкери з прапорами самої премії, ревом і курсували на площі самої арени.

Премії були удостоєні 15 кращих за підсумками всеукраїнського народного голосування, хоча заявки на участь подавали сотні людей.

Незабутнє шоу для гостей влаштували барабанщики “RHYTHMMEN”, що грали на «Євробаченні».

Дивували гостей свята своїми художніми номерами також шоу-балет в готичному стилі «Олександрит», ілюзіоніст, переможець шоу «Феномен» Артем Тихевич, еквілібрист Михайло Гаврилюк і Анастасія Зінченко з прекрасним номером «Ангели». А пісня прекрасної співачки Ксанті і оперного співака Олександра Палюшкевіча не залишили нікого байдужим.

Завершилося дійство масштабним фаєр-шоу від “Scorpius”, яке стало гідним фіналом воістину грандіозного і гучного дійства.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *