Шоу-бізнес

У L’KAFA CAFE відбувся караоке-чемпіонат “Живий звук”

By  | 

10 березня, у L’KAFA CAFE, відбувся Всеукраїнський караоке-чемпіонат “Живий Звук”.

“Живий звук” – це конкурс, який немає жодних обмежень стосовно віку та музичного формату, участь можуть прийняти усі бажаючі з будь-якого куточку України!

Для співаків-початківців – це чудова нагода показати свій талант, отримати знайомства в сфері шоу-бізнесу та дістати незамінний досвід.

Для виконавців-професіоналів – це можливість здобути новий титул, отримати цінні призи, а також pr у ЗМІ.

До складу журі увійшли:

Сергій Доценко – музичний продюсер, композитор, аранжувальник, співак.

Ольга Рея – beauty expert телеканалу СТБ, працює з топовими артистами і публічними особистостями України.

Ксанті – співачка, автор пісень, викладач з вокалу та сценічної майстерності, кандидат наук.

Тетяна Монро – засновниця сучасної школи мистецтв Тетяни Монро, а також Авторської Школи вокалу для дітей і дорослих, прима театру мюзиклів “Viva Euro”, Володарка премії Топ-100 Успішних жінок України 2018 за версією Всеукраїнського журналу “Ukrainian people”, а також володарка номінації Топ -100 “Успішних Українок 2018”, Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Вікторія Шусть – продюсер-засновник творчих проектів: “День Чемпіонів”, фестивалю “До тебе, моя мрія”, організатор багатьох благодійних проектів, концертів, аукціонів.

Цього разу журі було не просто прийняти рішення стовно переможців, отож було вирішено замість, 3 призових місць, згідно положення конкурсу, зробити виключення і обрати 4-го переможця.

Згідно оцінок журі переможцями стали:

I місце –Аліна Пересунько

II місце – Анна Феоктістова

III місце – Богдан Золотун

IV місце – Prand

Володаркою призу глядацьких симпатій стала Інна Лісова

Спеціальний приз від голови журі Сергія Доценка дістався – Prand

Спціальний приз від організатора караоке-чемпіонату отримала – Марі Пежо

Спеціальні призи від партнерів отримали – Міла Орлова та Наталія Волошина.

На заході виступили спеціальні гості:

Переможниця попереднього сезону “Живий звук” – Мілена Пазиніч

Співачка, композитор, учасниця “Слов’янського базару”, володарка премій “Музична платформа” та “Шлягер року” – Ольга Василюк

Ведучою вечора була продюсер і засновник Всеукраїнського караоке-чемпіонату “Живий Звук” – білорусько-українська співачка XENA.

Переможці отримали цінні призи, такі як: запис в одній з найкращих студій звукозапису України – Kalina Music, сертифікати на фотосесію від ZAVARKA STUDIO, сертифікат від beauty експерта телеканалу СТБ – Ольги Рея, сертифікати від сучасної школи мистецтв Тетяни Монро, книгу від письменниці Ірини Твардовської, сертифікат від на майстер-клас від художниці Міли Орлової, сертифікат від стиліста-візажиста Наталії Губської, сертифікат від фотографа Ольги Бедій, сертифікати від ТМ Iren Pyatun та інші.

Інформаційні партнери #ЖивийЗвук2019:

Модний онлайн журнал VTrendi.com.ua, Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал TuT-Ua.com, № 1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події Lucky Ukraine, глянцевий журнал NOVA, глянцевий журнал Wellness, журнал O’Ukraina, журнал Podium kids, портал Eurostar, портал News Magic, портал Музикант.укр.

Фоторепортаж від ZAVARKA STUDIO.

Більш детальна інформація про чемпіонат: https://www.facebook.com/uazvuk/

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *