Шоу-бізнес

У Єгипті відбулися зйомки кліпу на нову композицію гітариста Flame

By  | 

Унікальний Єгипет, неосяжна пустеля, стародавні храми фараонів, загадкові символи і знаки, безкрайній і красивий підводний світ … Саме таку ідею заклав наш вогненний гітарист Flame в свою нову відео роботу – “Нескінченність”.

Зйомка пройшла в різних і цікавих місцях Єгипту: на суші, на воді, під водою, в древніх храмах і пустелі. Розкрити зміст і зануритися в ці унікальні місця під ніжну гітарну композицію і належить глядачеві незабаром.

Flame: “О, тааак … Спекотно, хлопці. Пустеля, Єгипет, мотор, камер. Зйомка проходила в дуже нестерпних, просто вогненних умовах. Але інтерес був колосальний. Зняти унікальні кадри і доторкнутися до давньої історії. Композиція була обрана саме «Нескінченність» – ніжна, безгранна музика яка заворожує і манить в бездонний світ. Хочеться знімати щось унікальне, незвичайне, знайомити глядача з красивими стародавніми місцями. Слова не потрібні, є музика і красивий відео ряд які доповнюють один одного. Карнакський храм, Долина фараонів, храм цариці Хатшепсут, піщана пустеля і звичайно ж чистесенький водний світ. Ці унікальні кадри Єгипту і побачить глядач незабаром. Робота на стадії монтажу, як завжди, чаклунство над картинкою і загадковим сюжетом. Ну а розгадувати будемо на прем’єрі”.

www.flame.net.ua

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *