Шоу-бізнес

Учасниця проєкту “Голос країни” Карина Балашова знайшла нове творче ім’я і масштабну підтримку

By  | 

Учасниця проєкту “Голос країни” Карина Балашова знайшла нове творче ім’я і масштабну підтримку! Про початок сольної кар’єри співачка KAREENA заявляє своїм першим синглом під назвою “Фаталити”, а її наставницею виступає одна з найуспішніших співачок СНД Лєна Темнікова.

Підкорила мільйони глядачів своєю харизмою і унікальною манерою виконання, 16-річна Карина Балашова покинула проєкт на етапі “нокаутів”, отримавши високу оцінку виступу від членів журі, навіть не підозрюючи, що для неї це не фінал, а тільки початок.

– Я побачила Карину в проєкті “Голос країни”, який дуже люблю і дивлюся. І коли зрозуміла, що вона вибуває з гонки за перемогу, не змогла з цим погодитися. Ця дівчинка – справжній артист. Можливо, вона рано потрапила на проєкт, а, можливо, доля так розпорядилась для того, щоб ми почали співпрацювати, – розповіла Лєна Темнікова.

Співачка додала, що не вважає себе продюсером в класичному розумінні: це поняття вже давно себе вичерпало і обросло недовірою і негативом. Головне завдання Лєни у роботі з KAREENA – допомогти розглянути глядачам і слухачам яскраві боки і талант дівчини.

Зараз KAREENA 17 років і її музика повністю відображає всі переживання і проблеми 17-річних. Вона така різна, як і настрій 17-річних. Її пісні про кохання, розчарування, фан і весь спектр емоцій, які переживають підлітки на межі дорослішання.

“Фаталити” – перший вогненний трек KAREENA спільно з Лєною Темніковою вже грунтовно оселився на TikTok і обростає там своєю аудиторією, а ще – доступний до завантаження на всіх музичних платформах.