Всеукраїнський модний онлайн журнал

Українська виконавиця заспівала про смерть під танцювальні мотиви

Українська виконавиця заспівала про смерть під танцювальні мотиви

Молода артистка й авторка пісень Alice Change, яка родом із Донецька, випустила трек з танцювальними ритмами та доповнила його свіжим відео. Кожен, напевно, хоч раз замислювався про смерть. Але мало хто про неї співає, особливо в популярній музиці. У «бжвлн» співачка розповідає про власні суїцидальні думки.

«Буває, здається, що ти тільки всім заважаєш своїм існуванням. В один із таких моментів і народилася ця пісня — вона про відчуття непотрібності, втоми від усього навколо», — ділиться співачка.  

«Божевільна» — це слово неодноразово повторюється у треку, і воно ж зашифроване в назві. За словами Еліс, з нього й почалося створення пісні. 

«Якщо в тебе ментальні особливості, ти напевно часто чуєш це слово. Я теж. І це боляче», – розповідає  Alice Change.

Відеокліп на пісню насичений християнськими алюзіями, а в кінці сюжету відео головна героїня утоплюється.  

Alice Change — музикантка, у чиїй творчості підіймаються питання ментальних проблем і складних людських стосунків. У кінці 2020 року в артистки вийшов дебютний альбом NIMIS у двох частинах про розлад особистості.

«бжвлн» в YouTube: https://youtu.be/lhmvhjPeFwU

Alice Change в соцмережах: https://www.instagram.com/alice_change/


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252