Шоу-бізнес

Відбувся національний конкурс краси Miss Beauty Summer 2020

By  | 

28 серпня 2020 в м. Одеса в комплексі “Red Line” на узбережжі моря відбувся національний конкурс краси Miss Beauty Summer 2020 року, який входить до групи національних конкурсів Miss Beauty 4 Seasons. Конкурс проходить 5-ий рік. У конкурсі взяло участь 11 дівчат з різних регіонів України віком від 18 до 29 років. Засновником і організатором конкурсу краси виступила Наталія Ворушило. Ведуча вечора – Наталі Кортес. Хореограф – постановник виходів – Діана Михайлова.

Вибирали переможниць почесні члени журі:

• Засновник Ukrainian Fashion Academy, редактор журналу Ukrainian Fashion, організатор Odessa Fashion Week, продюсер телеканалу Odessa Fashion – Заріна Семенюк.

• Модель, ведуча, Місіс Чорне Море 2002, Місіс Інтернешнл 21 століття, Місіс Південний регіон 2012, Жінка року на думку журналів «Cosmo Lady” і “Millennium Club», «Заслужений діяч Музичне мистецтво України» – Наталія Мазур.

• Тревел блогер, міжнародний юрист, підприємець, Заслужений Тревел Блогер року 2019 (Україна). – Євген Малярчук.

• Телерадіоведуча, громадський діяч. Автор і організатор благодійного проекту «Вір в диво», обличчя б’юті бренду “Bodylike”, автор телевізійного проекту «Сімейні зустрічі», Віце-президент міжнародної організації JCI по благодійним проектам – Габріелла Массанга.

• Власниця торгової марки BodyLike, соціальний діяч, голова благодійного фонду “Місія SOS”, засновник і організатор першого і єдиного форуму реабілітологів України “Надія на жіття”, леді з журналу Forbes, володар нагород і регалій за внесок в розвиток соціальних проектів України – Наталія Ткаченко-Ритвіна.

• Сміливий проект 2019. Учасниця ТВ і Радіо проектів. Модель багатьох показів. Входить в ТОП-100 успішних жінок України – Любов Ніцца.

• Переможниця національного конкурсу краси Miss Beauty Winter 2020 року – Гуслякова Луїза, м. Львів.

• Призерка минулорічного літнього сезону 2 Vice-Miss Beauty Summer 2019, хореограф-постановник конкурсу Miss Beauty Summer 2020 року – Діана Михайлова, м. Одеса.

На вечорі була представлена ​​концертна програма таких виконавців як найсміливіший проект 2019 співачка Любов Ніцца. Голос, який чули в багатьох країнах і містах, учасниця різних телевізійних проектів, а так само вокального шоу Х-фактор, золотий голос Бессарабії – Златна Марія. Виступ танцювального дитячого колективу від продюсерського центру Millenium Alliance.

Дівчатам належало проявити себе в 5 виходах: перший вихід візитка – уявлення кожної окремо учасниці в ексклюзивних сучасних вишиванках від українського бренду Оksana Тatarin. У 2-му виході дівчата проявили свою легкість, жіночність, чуттєвість в стилі кежуал-романтик у літній колекції від бренду А -Ф-Р-О-D-H-T-H (Афродити). У 3-му виході прояв учасницями своєї жіночої краси, сексуальності, природньої грації і внутрішньої свободи в купальниках від українського бренду преміум класу Irina Adina. В 4-му виході дівчата проявили свою грацію в новій капсульній колекції вечірніх суконь від лінії H.N.A-dress дизайнера Наталії Халджі. 5-ий вихід питання від членів журі до конкурсанток на розкриття їх як особистостей. Нагородження пройшло в вечірніх сукнях від бренду Slanovskiy.

За підсумками голосування журі переможницями стали:

MISS BEAUTY SUMMER 2020 року – Пелевіна Поліна м. Київ

I VICE – MISS BEAUTY SUMMER 2020 року – Міла Римарь м. Одеса

II VICE – MISS BEAUTY SUMMER 2020 року – Клішина Діана м. Одеса

Відбувся національний конкурс краси Miss Beauty Summer 2020

Відбувся національний конкурс краси Miss Beauty Summer 2020

Відбувся національний конкурс краси Miss Beauty Summer 2020

Відбувся національний конкурс краси Miss Beauty Summer 2020

Фото надані PR відділом Miss Beauty 4 Seasons