Всеукраїнський модний онлайн журнал

Влад Ситнік та Рената Штіфель: Різдвяна історія

Влад Ситнік та Рената Штіфель: Різдвяна історія

Влад Ситнік та Рената Штіфель порадували шанувальників різдвяної відео роботою.

У дуеті артисти виконали одну з найпопулярніших новорічних пісень Have Yourself A Merry Little Christmas.

“Ми з Ренатою дружимо дуже давно, а ось ідея цього дуету народилася спонтанно, напрочуд і їй і мені подобалася ця пісня. Вперше я її почув у фільмі “Один вдома” і багато років хотів записати, але все не вистачало часу. В одному з розмов Рената поділилася думкою, що хотіла б зробити цей трек і саме тоді прийшла ідея нашого дружнього дуету” – ділиться Влад.

Відео роботу знімали на Кіпрі, де й мешкає зараз співачка. Незважаючи на теплу погоду, їм вдалося передати зимову, святкову атмосферу.

Ми побачили справжній Різдвяний міні-фільм у стилі Netflix.

Режисером кліпу став відомий на Кіпрі – Andreas Kolokotronis (CinemArt).

“Різдво цей час чудес, хотілося щоб наша відео робота була дуже теплою та святковою. Ми постаралися передати різдвяну атмосферу, так би мовити влаштували репетицію Різдва, коли родичі та друзі збираються за одним столом, веселяться, багато бовтають і насолоджуються моментом єднання. Ми з Владом давно не бачилися, тому нам не потрібно було грати, ми саме так і зустрілися б за столом і в галасливій компанії. Думаю у нас все вийшло” – розповідає Рената про відео.

Відео-роботу артисти презентували напередодні католицького Різдва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252