A password will be e-mailed to you.

Вихід кліпу на дебютний трек Бонні і Клайд нового музичного проекту Rina Ri

Автор музики Дмитро Сисоєв
Автор слів Дмитро Сисоєв
Режисер Влад Єремов
Production
MUA & HAIR artist Мілена Луцька
Photo Віола Лєто
Головний актор Олександр Прохоров

Rina Ri – новий перспективний музичний проект в стилі POP. Rina – успішна модель, володарка головних корон і престижних титулів на міжнародних та Всеукраїнських конкурсах краси.

Rina Ri – це не просто красиве поєднання слів. В основі ім’я співачки і вкладений сакральний сенс в “Ri”. Цей псевдонім несе в собі силу і бажання отримати від життя все по максимуму, підкоривши серця публіки.

Свою музичну кар’єру Rina вирішила почати з сильного треку від одного з улюблених авторів. Дмитро Сисоєв ідеально передав історію її колишніх відносин, додавши гротескові нотки арту.

«Так, це про божевільні відносини і пристрасть. У минулому у мене був чоловік, з яким ми, не побоюся цих слів, божеволіли. Мені захотілося поділитися історією свого яскравого роману. Адже багато дівчат хоч раз, але переживають подібні відносини. Сподіваюся, що слухач оцінить історію цього треку і він відгукнеться в багатьох серцях! » – коментує Rina свій трек.

Боні і Клайд – це всесвітньо відома історія, яку в різному ступені переживало багато людей. Виконуючи цей трек, Rina занурюється в приємні миті минулого.

У відео роботі режисер хотів підкреслити основну лінію «божевільного кохання» між головними персонажами. Яскраво простежується протистояння антагоністів і головних героїв. У відео глядач переживає авангардний бал, пристрасть головної героїні з таємничим незнайомцем, погоню, пограбування і «недомовлений» фінал.

Робота вийшла дуже динамічною з елементами арту, де максимально залучають глядача в те, що відбувається.

Невизначене закінчення цієї історії змушує чекати швидкого продовження.

Вся команда проекту Rina Ri задоволена результатом і вже планує розвивати далі цю любовну лінію.