Всеукраїнський модний онлайн журнал

Виконавець Chingis презентує життєву історію “Очі”

Виконавець Chingis презентує життєву історію “Очі”

8-го липня, український виконавець Chingis презентує життєвий сингл “Очі”. Рідний племінник співака Андрій – поранений полонений офіцер. Він до останнього захищав свою родину. Дружина з маленьким сином, пройшовши фільтраційні табори, наразі у безпеці. А він – у полоні. Увесь біль свого серця, своєї родини й усієї України втілено у пісні “Очі”. 

“Маю сміливість розказати вам історію… Історію кохання, історію виживання, історію війни, історію “Азовсталі”… Він – захисник Маріуполя, підполковник Нацгвардії, кіборг “Азовсталі”, син моєї рідної сестри. Вона – дружина військового. Його дружина. Бранка бомбосховища “Азовсталь” із сином на руках… Це біль… Біль мого серця. ВІН – мій рідний племінник. Наразі, поранений військовополонений офіцер. ВОНА – моя невістка, що пройшла із дитиною фільтраційні табори. Вже у безпеці. Що далі??? Скільки таких історій, доки триває війна? Скільки очей з надією? Скільки сердець? Вірю в Україну та ЗСУ! Бо віра – в очах кожного з вас! Бо ваші очі – лоскочуть душу…”, – розповідає Chingis.

Заради допомоги військовим, Chingis заснував благодійний проєкт “We are from Ukraine”. Увесь прибуток з продажу речей з унікальною патріотичною символікою відправляється на потреби ЗСУ та ТРО. 

“Очі” в YouTube: https://youtu.be/x1iO7UlrK00

“Очі” на цифрових платформах: https://chingis.fanlink.to/ochi

Chingis в соцмережах:

https://instagram.com/chingis_music

https://www.facebook.com/chingismusic

https://www.tiktok.com/@chingis_music

https://www.youtube.com/channel/UCDi54uIeSb9HSpjS_eVLnFw


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252