Всеукраїнський модний онлайн журнал

Your Hero: прем’єра синглу Жана Гріцфельдта

Your Hero: прем’єра синглу Жана Гріцфельдта

Your Hero — музичний сингл Жана Гріцфельдта, топового українського

fashion-дизайнера і діджея. Коли життєві обставини змушують руки опускатися, ти почуваєшся самотнім й беззахисним у цьому дивному світі та втрачаєш відчуття точок координат. Важливо пам’ятати: саме у момент важкості на душі треба піддатися імпульсу музики і випустити емоції.

Трек Your Hero, що увійде в майбутній альбом, — історія про те, як розкрити свої резерви, підняти бойовий дух і стати супергероєм. «Зараз усі шукають мотивації. Вона є в моїх піснях. Не варто чекати на того, хто врятує тебе, адже герой живе в кожному з нас. Ти і є Your Hero, — коментує Жан Гріцфельдт. — На свій день народження хочу зробити подарунок усім, хто проявляє свою любов, сміливість і жагу до життя щодня!».

Не тільки ті, хто на передовій, але й ті, хто в тилу або виїхав і допомагає, вимагають підтримки вогню людського серця, яке прагне проявити свої суперздібності по відношенню до людей.

Посилання на пісню: https://bfan.link/your-hero


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252