Всеукраїнський модний онлайн журнал

Злата Огнєвіч – героїня нового сезону шоу “Холостячка”

Злата Огнєвіч - героїня нового сезону шоу

Днями в Україні з’явилася шокуюча новина – новою героїнею популярного телевізійного шоу “Холостячка” стане популярна співачка Злата Огнєвіч.

Такого повороту подій точно ніхто не очікував!

Слід зазначити, що Злата часто з’являлася в топових шою і раніше, наприклад яким феєричним був її виступ в “Глос країни”, давайте пригадаємо:

До речі, це відео отримало понад 6 000 000 переглядів на youtube.

А зовсім нещодавно Огнєвіч здобула перемогу в шоу “Маска”:

У 2013 році артистка представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення:

Літом 2019 року співачка вирушила у гастрольний тур по США і Канаді. Вона об’їздила з концертами кілька великих міст Північної Америки, а саме: Едмонтон, Чикаго, Філадельфія, Нью-Йорк. А вже восени 2019 року відбувся тур Україною, у рамках якого вона відвідала 15 міст.

Не дивлячись на шалений успіх в шоу-бізнесі, виконавиці не дуже щастило в особистому житті, до того ж вона не часто його афішувала.

“Те, що я артистка, часто ускладнює мої стосунки з чоловіками. Я завжди чесно попереджала, що можу пропадати на зйомках і гастролях. І на початку відносин чоловік це приймав. Але з часом, на жаль, з’являлися ревнощі до моєї роботи і вимога зробити вибір” – розповіла Злата Огнєвіч.


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252