Стиль життя

8 жовтня «Дзеркало тижня» святкує день народження

By  | 

Вероніка Чекалюк зустрілася із людиною, чий авторитет беззаперечний для кожного представника «четвертої влади». Мостовий Володимир: його ім’я – синомім висококласної журналістики. Вероніка Чекалюк ділиться враженнями: «Є люди, яким не потрібні відзнаки й нагороди, бо уособлюють найпрестижніше й навагоміше, що може бути у суспільстві. Таким є Володимир Павлович Мостовий. Він виховав не одне покоління журналістів і громадських діячів. Його видання «Дзеркало тижня» понад двадцять років тримає в тонусі весь політичний бомонд. Пригадую нашу першу зустріч, як і сьогодні, щоправда в іншому приміщенні, але декорації незмінні: шкіряне крісло, дерев’яний стіл з рукописами й книгами від авторів, сигаретний дим…. Для мене не курця – це відчутия нірвани, коли мудрість й п’янкий дим дають ефект кіно. Сьогодні, напередодні Дня журналіста, ми зустрілися обговорити статтю.

Усміхнений, з іскорками в очах, мене зустрів жартами, як колись, 20 років тому.Мостовий – це окремий світ, планета публіцистики…. Вік класиків, ери якісної журналістики.

У моїх руках квіти. Це волошки, бо така самодостатня людина заслуговує на все найкраще, але слів замало. У моєму варіанті – дарувати квіти. А Мостовий жартує: «Це ж ти, Вероніко, «баришню» знайшла… квіти надумала дарувати…» Люблю і шаную, нехай Володимир Павлович Мостовий направляє, навчає, окриляє, править й «підколює» дотепними жартами ще не одне покоління журналістів. Зі святом, журналістська родина тижневика «Дзеркало тижня»!».

Перший випуск газети датується 8 жовтня 1994 року. Засновниками газети стали Юрій Орликов, Володимир Мостовий і Юлія Мостова.

Автор: М.Ленд