Стиль життя

Фільм «Екс» стартував в українському прокаті

By  | 

22 січня, у столичному кінотеатрі Сінема сіті відбулась прем’єра кримінального бойовика «Екс» від режисера Сергія Лисенка ільм знято за підтримки Державної агенції з питань кіно та Міністерства культури України.

«Сьогоднішня прем’єра співпала з Днем Соборності та Свободи України. І це дуже символічно, бо і герої нашого фільму – це молоді хлопці, які боролись за Батьківщину. Та й актуальність такої історії сьогодні не можна заперечити», – сказав, представляючи фільм, режисер Сергій Лисенко.

Нагадаємо, що події стрічки «Екс» відбуваються у 1932 році на Галичині. Четверо українських підпільників УВО (української військової організації) на прізвиська Чорний, Зюк, Явір та Терен планують пограбування для потреб опору. Але все йде не за планом, і ретельно розроблена операція перетворюється на криваву бійню. Сценарій засновано на реальних подіях (йдеться про пограбування пошти у містечку Городок (тоді Грудек Ягелонські) 1932 року.

У головних ролях знялись молоді українські актори Орест Пастух, Віталій Гордієнко, Ліза Бакуліна, Василь Колісник, Роман Кривдик, Анатоль Фон-Філандра, Аліна Коваленко та інші. Оператор фільму «Екс» – Сергій Михальчук, володар нагороди Берлінського кінофестивалю.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *