Всеукраїнський модний онлайн журнал

Фільм про війну з Росією отримав нагороди на кінофестивалі в Італії

Фільм про війну з Росією отримав нагороди на кінофестивалі в Італії

Театральний центр “Слово і голоС” повідомляє, що драма “Мати Апостолів” отримала гран-прі фестивалю Terni Film Festival – нагороду в номінації “Найкращий фільм”, нагороду екуменічного журі Ватикану.

Виконавицю головної ролі Наталію Половинку визнали найкращою акторкою.

Також фільм отримав нагороду за найкращий саундтрек.

Загалом фільм менше, ніж за рік після прем’єри отримав уже 25 нагород.

Мати Апостолів (англ. “Mother of Apostles”) — українська військова драма 2020 року режисера Зази Буадзе. Сценаристи: Ратха Макеєнкова і Заза Буадзе; продюсер Дмитро Овечкін. Прем’єра в Україні відбулася 3 грудня 2020 року.

Фільм знятий на реальних подіях, які відбувалися на сході України в 2014-2015 роках, де ще й дотепер продовжуються бойові дії. Трагізм війни показано через історію однієї людини — МАТЕРІ. Перед очима глядача постає повна картина трагедії, яку несе війна. Процвітаючий раніше край, перетворився на руїни не тільки міст і сіл, а що значно гірше — на руїни тіла і душі. І це все пронизує пекучим болем і жалісним співом безмірної любові матері, яка у цьому пеклі війни біжить на порятунок свого сина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252