Всеукраїнський модний онлайн журнал

Французький шарм – побачення на вежі

Французький шарм - побачення на вежі

Літо – час пікніків та романтичних побачень, французи та гості міста часто збираються на Марсовому полі, щоб провести час з друзями і відпочити. Марсове поле знаходиться біля підніжжя легендарної Ейфелевої вежі. Уявити Париж без Ейфелевої вежі з 1889 року неможливо. Найромантичніші освідчення та найвідвертіші зізнання, мрії і таємниці зберігає ця споруда  – одна з найвідоміших пам’яток світу, а також одне з найбільш відвідуваних місць на планеті.

Вежа будувалася до столітнього ювілею Французької революції на Всесвітню Паризьку виставку. На зведення вежі витратили 7,8 млн франків, але кошти окупилася вже за період роботи виставки, згодом виявилася прибутковою спорудою і улюбленим туристичним об’єктом гостей Парижу. Інженер Густав Ейфель був геніальною людиною, завдяки найточнішим розрахункам його вежа відрізняється високим ступенем стійкості, завдяки чому відхилення її вершини навіть за найсильніших поривів вітру не перевищує 12 сантиметрів.

На першому поверсі вежі місця найбільше – розташована простора відкрита тераса з кількома закусочними барами. На першому поверсі також є історична експозиція з фотографіями, схемами та інтерактивними сенсорними панелями, що детально розповідає про історію та технічні характеристики вежі.

На другому поверсі ми помічаємо історичні сходи, котрими щодня винахідник піднімався до свого кабінету. Сьогодні для відвідувачів є усі зручності, зокрема, магазини сувенірів, ресторан. Швидкісний ліфт з неймовірною легкістю піднімає туристів на вершину вежі, де розташований легендарний кабінет головного конструктора. Кімната ретельно відновлена, а замість самого господаря в ньому живе його восковий двійник, котрий з колегою обговорює долю вежі. Ми можемо дофантазувати багато, дивлячись на ці дві постаті. Поряд розкладені креслення та книги. Таке враження, що вежа це лише початок, а далі будуть нові і нові архітектурні дива… На висоті 276 метрів уже не чутно шуму міста, а мальовнича панорама створює романтичний настрій і бажання повернутися до Парижу знову і знову, приїхати з коханою людиною і поцілуватись серед цієї краси. До речі, на 3 поверсі також є маленький бар, де усім пропонують келих шампанського, щоб запам’ятати цей момент назавжди.

Особлива подяка за сприяння незабутньої екскурсії для нашої групи журналістів прес центру Ейфелевої вежі, а саме шановній пані Samira Chabri.

Більш детальну інформацію про відвідування Ейфелевої вежі можна знайти на офіційному сайті: https://www.toureiffel.paris/en


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252