A password will be e-mailed to you.

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com оголошує старт голосування в номінації “Юна топ-модель міста Львів 2020”.

Номінанти:

Вікторія Подуфала
Про себе: Навчаюсь у модельній школі Оnemodels. Маю багато захоплень,зокрема вивчаю 4 мови, займаюсь танцями, граю на музичному інструменті. Маю мрію подорожувати по світу, і зроблю все щоб втілити її в життя.

Соломія Карковська
14 років.
Про себе: Живу у Львові та навчаюсь у школі. Окрім звичайної школи,ще відвідую модельні. Захоплююсь моделінгом,тому мрію пов’язати своє життя саме з цим.

Бабич Олена
Про себе: Протягом 2 років ходила на акторство. Стиль в одязі – кежуал. Обожнюю вінтажну вікторіанської естетику. Улюблені фільми – “Маленькі жінки” та “Аліса в країні чудес”. Люблю читати книжки. Є багато онлайн друзів.

Анна Староста
12 років.
Про себе: Цілеспрямована, весела, завзята та розумна. Займаюся повітряною гімнастикою, брала участь у різних змаганнях, де займала призові місця. Також, мені подобається малювати. Мої картини неодноразово виставлялися на конкурсах і одна з них полетіла у Францію в музей ім. Квітки Цісик. Навчаюсь у модельній школі. Вільно розмовляю англійською мовою.

Марта Куцалаба
13 років.
Про себе: Ергійна, життєрадісна і цілеспрямована. Учениця 8 класу. Вивчаю іноземні мови. Захоплююся малюванням. Цього року знайшла ще одне захоплення – модейлінг. Навчаюся в модельній школі onemodelslviv.

Анастасія Асланова
15 років
Про себе: Я ризинкула піти на навчання та довіритись модельній школі “One models” і не пошкодувала. Адже тут я багато чого навчилася: Я отримала для себе величезний досвід і зрозуміла, що хочу бачити себе у цій сфері в майбутньому.

Еліна Нагорна
15 років
м. Червоноград
Навчається в “One Models Chervonograd”
Мрія: Отримати звання “Юна топ-модель міста Львів 2020”

Віра Шах
Про себе: висока, весела, креативна, люблю фотографуватися, займаюся спортом, в майбутньому хочу стати моделью. Легко знаходжу спільну мову з людьми.

Єва Содома
12 років.
Про себе: Навчаюсь в модельній школі “Onemodels”.

Вікторія Ігнатенко
14 років.
Про себе: Висока, впевнена в собі дівчина з міста Львів. Надзвичайно подобається моделінг.

Олена Онисько
15 років.
Про себе: Займаюсь моделінгом не довго, пробую себе в різних сферах, впевнена в собі, досягаю поставлених цілей.

Вероніка Мазур
14 років.
Про себе: Досить відкрита людина і мені легко знайти спільну мову з будь-якою людиною. Вважаю себе впевненою людиною. Легко розкриваюсь перед камерою. Саме з моделінгом прагну пов’язати своє майбутнє.

Роксолана Білоніжка
14 років.
Про себе: Захоплююся модельною та дизайнерською сферою, обожнюю спорт. Також люблю готувати.