Стиль життя

Інтерв’ю з засновником першого розважального криптовалютного шоу Володимиром Носовим

By  | 

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє тримати в курсі важливих подій своїх читачів, сьогодні Ваші увазі пропонуємо свіже і ексклюзивне інтерв’ю з засновниками першого розважального криптовалютного шоу Володимиром Носовим та Глібом Ушаковим. А також Вашій увазі пропонуємо до перегляду 2 випуск “ГАГАРИН ШОУ”.

Як і коли виникла ідея заснувати проект?

Індустрія розвивається семимильними кроками у всьому світі, але гідного контенту на youtube немає, особливо де про складні речі говорили б простою мовою. Найдоступніший формат розважальний, звідси прийшла ідея робити шоу.

В чому суть проекту?

Філософія нашого проекту “це просто про складне”. Тобто ми максимально доступно і в розважальній манері доносимо до глядача складний світ криптовалюти, обговорюємо важливі новини, скандали, терміни. У нас буде цікаво як недосвідченому глядачеві, так і кріптоентузіасту.

Як часто будуть виходити нові програми?

В даний момент наше шоу виходить 1 раз на тиждень, але в планах збільшити частоту і додати додаткові рубрики.

Що думаєте про конкуренцію, вважаєте у Вас є конкуренти?

У нас унікальна авторська концепція подачі матеріалу, аналогів у світі ми не зустрічали. Що стосується інших каналів про криптовалюту, то найчастіше це досить нудна і монотонна розповідь, на відміну від нашого, наповненого гумором і імпровізаціями, а також високий рівень контенту, який забезпечує професійна знімальна група.

З часом наповнення буде змінюватися загалом?

Звичайно! Ми постійно працюємо над поліпшенням рубрик, уважно стежимо за бажаннями глядачів і вже придумали кілька вкрай незвичайних рубрик, але поки це секрет.

Які плани у проекту на майбутнє?

Найближчим часом ми плануємо запрошувати зіркових гостей до нас в студію, виходимо на простір Європи і Америки, а також паралельно працюємо над унікальним серіалом, подробиці про який анонсуємо вже зовсім скоро.

5 Comments

 1. ปั้มไลค์

  Липень 7, 2020 at 22:08

  Like!! Thank you for publishing this awesome article.

 2. I like the valuable information you provide in your articles.

 3. These are actually great ideas in concerning blogging.

 4. เบอร์สวยมงคล

  Липень 7, 2020 at 22:12

  Good one! Interesting article over here. It’s pretty worth enough for me.

 5. SMS

  Липень 7, 2020 at 22:13

  bookmarked!!, I like your blog!