Всеукраїнський модний онлайн журнал

«Історія України у контексті сучасних реалій: Гулбене 2022»

«Історія України у контексті сучасних реалій: Гулбене 2022»

У мальовничій Латвії, у Гулбене відбулася міжнародна конференція, де головною подією для гостей і учасників з усіх країн світу був майстер-клас Вероніки Василівни Чекалюк. Кожен зміг створити власну етнічну прикрасу і отримати ії  у подарунок. Зусоріч із іміджмейкером була неймовірно захопливою в пізнавальною. 

Мистецтво пробуджує бажання жити, поступово повертаємось до наукової активності і популяризації української культури у світі», – ділиться враженнями Вероніка Василівна Чекалюк.

«За роки незалежності Україна має незмінно позитивні стабільні імідж-маркери до яких належать: культура, традиції та етнічне вбрання, – розповідає іміджмейкер-науковець Вероніка Чекалюк. Історично-культурні елементи та символіка: національне вбрання України – вишиванка у 2015-2022 роках є визнаним світовим трендом. Дизайнери світу активно використовують розшиті квітами і народними українськими візерунками сорочки, блузи і сукні у своїх колекціях. У світових ЗМІ з’являється все більше фотографій всесвітніх зірок у блузках і сукнях, прикрашених традиційним українським візерунком. іміджмейкер Вероніка Чекалюк у своіх дослідженнях, тема “ідентичності, вишиванка, традиції – це той базовий мінімум у піднятті рейтингу України у світі, котрий може підтримати кожен українець-патріот. Успішний досвід процесу іміджетворення науковець – практик Вероніка Чекалюк пропонує запозичити у світових держав, що досягли статусу бренда і вдало створили позитивний імідж.

Вишиванка, віночок, етнічні прикраси  – це жіночно і святково.

Матеріал підготувала: Дарина Грабова (фото надані спікером). 

Детальніше у праці Чекалюк В. В. Формування іміджу України у ЗМІ: монографія / Чекалюк В. В. – К.: Центр вільної преси, . – 356 с. ISBN 978–966–2123–78

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252