A password will be e-mailed to you.

Художниця Вероніка Чекалюк і її найближчі друзі розпочали сезон розпалення вогню гостинності, добродушного вогню мислосердя у серці. Напередодні Дня Святого Миколая відбувся перформанс «Солодке Різдво», — унікальне дійство у атмосферному бутік-готелі «Воздвиженський».

Ошатну залу прикрасили живими квітами і аромасвічками, з давніх давен це улюблене місце особливих людей, туристів і киян. Директорка бутік-отелю Інна Перевезенцева-Окатова декорує зали відповідно до тематики і сезону: «Ми той острів прекрасного, котрий мов магніт притягує красиві події. Нам приємно долучитися до вернісажу художниці Вероніки Чекалюк».

У програмі «Солодке Різдво»: презентація картини, французька поезія, класична музика, презентація смаколиків із передбаченнями від Василини Сировченко “Vitmix”. Василина запропонувала гостям розповісти свою різдвяну історію і обрати особливу цукерки із персональним передбаченням. Для художниці Вероніки Чекалюк цього вечора Василина підготували сюрприз — солодкі пазли зображення картини «Солодке Різдво».

Смаколики з передбаченнями несуть у собі ідею усвідомленості. Творчий Вернісаж-перформанс Вероніки Чекалюк буде у вільному доступі на каналі youtube: on-line vernisazh.

Свято триває: подруга Вероніки, Діана Міненко — засновниця та власниця танцювальної студії Selfbalance – Style подарувала 15 сертифікатів (персональні уроки танців) для друзів художниці. Слухайте своє серце та подаруйте собі казку Новорічних свят!