Всеукраїнський модний онлайн журнал

Команда 33 MEDIA презентувала нове Міжнародне інформаційне агентство «Укрпрес-інфо» та нові національні проєкти

Команда 33 MEDIA презентувала нове Міжнародне інформаційне агентство «Укрпрес-інфо» та нові національні проєкти

10 листопада в заміському комплексі Koncha Zaspa Park пройшла грандіозна подія – презентація Міжнародного інформаційного агентства «Укрпрес-інфо» від холдингу 33 MEDIA.

На базі потужної колаборації медійників запрацювала інформаційна платформа нового покоління, яка якісно відрізняється від сучасних ЗМІ. Її мета – забезпечення громадськості якісним контентом. Колаборація об’єднала рекламні та піар-агентства, аналітичні центри та найкращих фахівців у сфері телебачення, продакшн, правової підтримки, журналістських розслідувань, консалтингу, IT та інших сфер.

Всі присутні мали змогу познайомитись із професійною командою медійників, інноваційними проектами національного значення, міжнародними колабораціями, а також взяти участь у розіграші подарунків від партнерів заходу.

Засновники холдингу 33 MEDIA поділилися баченнням нової моделі сучасного медіа та анонсували масштабні проекти. До професійної команди увійшли Ольга Марцинко – генеральний директор 33 каналу, Богдан Рогач – засновник Black Raven Agency, Олеся Тарасенко – директор «Укрпрес-інфо», засновниця Lucky Ukraine та Lucky Ukraine PR Agency, Анастасія Шаповалова – GR-спеціаліст, керівник напрямку взаємодії з органами державної влади 33 MEDIA, Анна Харченко – PR-агент освітньої компанії Genius Space, HR.

Генеральний директор 33 каналу Ольга Марцинко, зазначила: “33 MEDIA – це проєкт про об‘єднання талановитих, творчих, професійних і амбітних людей. Наше завдання показати всім, що спільними зусиллями ми можемо реалізовувати масштабні проекти і популяризувати Україну на весь світ. Ми поставили перед собою високу планку, тому це тільки початок!

Директор «Укрпрес-інфо», засновниця Lucky Ukraine та Lucky Ukraine PR Agency, Олеся Тарасенко відмітила, що “33 MEDIA в якості колаборації професійних медійників буде не тільки успішною, але й нагальною в умовах сучасного розвитку медіа-простору. ​​Задача Міжнародного інформаційного агентства Укрпрес-інфо стати яскравим показником орієнтованості контенту та методів його пакування на широку аудиторію. Ця траєкторія конвергенції вже освоєна на старті мультимедіатизації – в планах щоб агентство стало не лише лідером інформаційного простору, а й об’єднало навколо себе та своїх онлайнових проектів найактивніші сили суспільства”.

 

One thought on “Команда 33 MEDIA презентувала нове Міжнародне інформаційне агентство «Укрпрес-інфо» та нові національні проєкти

  1. Just desire to say your article is as amazing. The clearness in your
    post is simply great and i could assume you’re an expert on this subject.
    Fine with your permission allow me to grab your feed to keep
    up to date with forthcoming post. Thanks a million and please continue the gratifying work.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252