Всеукраїнський модний онлайн журнал

Культурна дипломатія і мистецтво в епоху інновацій: лекція і майстер-клас

Культурна дипломатія і мистецтво в епоху інновацій: лекція і майстер-клас

У всі часи музика та мистецтво були наділені особливою силою – будувати стосунки між людьми не на словах, а на щирих емоціях, живопис – посередник того, що неможливо висловити буденністю слів… Як сказав Альберт Ейнштейн: «Уява важливіша, ніж знання» саме фантазія окриляє людину й надихає на розвиток, – аналізує Вероніка Чекалюк. У рамках виставки “Шовковий шлях. Мистецтво і сучасні художники з Італії” відбулася лекція “Культурна дипломатія і мистецтво в епоху інновацій”. Світ змінюється – мистецтво і технології створюють унікальний симбіоз. Ця лекція можливість не тільки добре провести час, а й зануритися в альтернативний світ мистецтва, бути з однодумцями митцями і колекціонерами.

Найприорітетнішим напрямком є Культурна дипломатія, офіційне визначення: — вид публічної дипломатії та інструмент «м’якої сили», який можна визначити як «обмін ідеями, інформацією, творами мистецтва та іншими компонентами культури між державами й народами з метою зміцнення взаєморозуміння. Метою культурної дипломaтії є здійcнення впливу нa рівень і хaрaктер контaктів із зaрубіжними крaїнaми. Попри те, що культурній дипломатії часто не надається належного значення, вона може відігравати важливу роль у досягненні цілей зовнішньої політики держави та навіть у підтриманні національної безпеки. Відео за посиланням:

https://www.instagram.com/airport.of.fashion/

Текст: Соня Афанасьєва


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252