Всеукраїнський модний онлайн журнал

Кулінарний танець прекрасної Ілзе

Кулінарний танець прекрасної Ілзе

ТАНГО – це пристрасть і грація. Кулінарія – це також танець. Ілзе вміє поєднати пристрасть і гармонію у житті, нещодавно вийшла її книга рецептів.

У сонячний літній день у історичному кварталі Риги відбулася вечірка де найближчим людям Ілзе презентувала свою кулінарну книгу. Ільзе Вейсбарде назвала книгу : “Їж щасливо”. Щаслива їжа – це запорука щасливого настрою. Кажуть: ми те, що ми їмо.
У книзі зібрано колорит кращих європейських традицій.

Вечері в італійському стилі є однією з найнеквапливіших страв, які багатьом так сподобаються. Кращою приправою до їжі є гарний настрій, Ілзе зі своїм коханим подарували друзям неймовірний вечір музики, танців, кулінарних шедеврів та гармонії. Автор книги стверджує: «Важливішими за їжу є спілкування, розмови, сміх, є розслаблююча атмосфера і, безсумнівно, якісне вино. Простора душа, яскраві смаки, насичений стіл, гостинність і радість. Нехай моя книга зробить Вас щасливішими».

У кулінарній книзі «Їж щасливо» є багато спокусливих ідей для сімейного святкового столу, а також перевірені та перевірені смаки кулінарного таланту Ільзе, які оселилися у Вейсбержі додому після подорожі до країн Середземномор’я далі у світі. На прекрасних фото не тільки можна побачити, який результат очікується за конкретним рецептом – вони ще й дозволяють трохи запалити святкову атмосферу, розігріти апетит. Ілзе впевнена – це не так вже й складно вигадати. Потрібно тільки натхнення та бажання. І той, для кого хочеться готувати. Нехай ця книга подарує мрію і радість. Кохайтеся і насолоджуйтеся щасливим життям!

Фото з персональної сторінки:

https://www.instagram.com/veisbarde_receptes/


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252