Стиль життя

Lotus massage & beauty studio – заклад у якому поєднано все, що робить жінку здоровішою, красивішою та впевненою у собі

By  | 

Всеукраїнський модний онлайн журнал VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з успішними особистостями та історіями їхнього успіху, сьогодні пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з Роксоланою Турчинською, власницею Lotus massage & beauty studio.

Розкажіть, будь ласка, як і коли виникла їдея заснувати власний заклад краси?

Не відразу виникла ідея створити студію краси, в якій об’єднається стільки різних послуг! Спочатку це мала бути зона масажу, релаксу, фізичної реабілітації та відпочинку. Лише потім ми зрозуміли, що для жінки важливо бути не лише задоволеною своїм тілом та самопочуттям, а й відображенням у дзеркалі. Ми захотіли, щоб в одному закладі поєдналося все, що робить жінку здоровішою, красивішою та впевненою у собі! Наша студія була створена у грудні минулого року. Так, ми ще зовсім юні, на етапі розвитку та вдосконалення. Але ми настільки віддані своїй діяльності, що практично щомісяця у нашому прайсі збільшується перелік послуг, підвищується кваліфікація майстрів, додаються нові дипломи та сертифікати на стінах… Тому наші клієнти довіряють нам, як спеціалістам, а цим у свою чергу , спонукають нас до ще більшого розвитку та досягнення нових цілей.

Що входить до переліку послуг?

У нашій LOTUS massage & beauty studio вдало поєдналися різні види послуг: від масажу – до косметології, депіляції, нарощення вій та манікюру. Ми пропонуємо такі види масажних послуг: антицелюлітний масаж (мануальний, вакуумно-роликовий, медовий), термо-обгортання STYX CELLO-GEI, комплексна програма схуднення, пресотерапія, лікувальний: баночний, класичний оздоровчий, тайський масаж, фізичнаа реабілітація; фітобочка, SPA-обгортання (шоколадне фруктове чи водорослеве), скрабування тіла, аромамасаж, пластифікуючий масаж обличчя.

З косметологічних процедур: всі види чисток обличчя, пілінги, дарсонваль, моделюючий масаж обличчя, мезотерапія (тіла,обличчя, волосся), цукрова депіляція. А також нарощення / ламінування вій, архітектура та довготривала укладка брів, макіяж та манікюр.

Ми – це гарантія того, що ви отримаєте індивідуальний підхід та складений план процедур для відновлення життєвих сил, покращення стану вашого організму, для вашої краси та здоров’я.

Ми – команда професіоналів,яка складається з косметолога, масажиста, реабілітолога, лашмейкера- майстра манікюру, яка працює на результат з урахуванням усіх Ваших побажань!

В чому родзинка Lotus massage & beauty studio?

Родзинка нашої студії в колективі. Адже у нас зібрались майстри-однодумці, які працюють на один результат- здоров’я та краса жінок, покращення самопочуття чоловіків. Це дівчата, закохані в свою справу. Кожна з майстрів дуже вимоглива, перш за все до себе. Ми працюємо над власним розвитком, постійні навчання, курси, семінари, підвищення кваліфікації… Адже б’юті сфера настільки швидко розвивається, що ми не можемо дозволити собі розслабитись, навіть на хвилину)))

Що думаєте про конкуренцію на вітчизняному ринку краси?

На сьогоднішній день конкуренція надто висока. Це дуже позивно для клієнта, адже він може обрати для себе “свого” майстра. Можна сказати, що й для нас це- не погано, так як ми доволі “молода” студія. Ми можемо випробувати свої сили, плюс конкуренція тримає нас в тонусі. А ще, у нас є один дуже важливий козир- вміння та можливість вирішити будь-яке завдання нашого клієнта завдяки поєднанню та злагодженій роботі всього колективу.

 Які плани на майбутнє щодо LOTUS massage & beauty studio?

Щодо майбутнього, ми не будемо розкривати карти. Ми круто стартували, тож продовжимо в тому ж дусі. А насправді дуже хочемо зробити кожну жінку красивою, здоровою, впевненою в собі. На щастя ми вже виходимо з періоду “мене люблять і такою”. Жінка хоче удосконалюватись, виглядати ще краще. Вона починає доглядати за собою, і піклується про своє здоров’я. А наше завдання – допомогти у цьому прагненні.

Більше інформації про Lotus massage & beauty studio:

сторінка у ФБ: https://www.facebook.com/RoksolanaTyrchynska/,

Адреса:  м. Львів, вул. Личаківська, 83
Контактний телефон: (093)522-17-00; (067)700-99-91

Lotus massage & beauty studio - заклад у якому поєднано все, що робить жінку здоровішою, красивішою та впевненою у собі

Lotus massage & beauty studio - заклад у якому поєднано все, що робить жінку здоровішою, красивішою та впевненою у собі

Lotus massage & beauty studio - заклад у якому поєднано все, що робить жінку здоровішою, красивішою та впевненою у собі

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *