Всеукраїнський модний онлайн журнал

MADONNA AND BEEPLE: MOTHER OF CREATION

MADONNA AND BEEPLE: MOTHER OF CREATION

Відома співачка Madonna та американський цифровий художник, графічний дизайнер та аніматор BEEPLE разом створили колекцію із 3 NFT під назвою «MOTHER OF CREATION». Кошти від продажу підуть на благодійну допомогу трьом некомерційним організаціям, які зосереджені на підтримці жінок і дітей в Україні. Звуковий дизайн від українського артиста Саші Касюга.

Три твори триптиху «MOTHER OF CREATION» представляють іншу форму народження в нашому сучасному світі.

МАТИ ПРИРОДИ

Перший із серії — мати-природа. У холодній лабораторній обстановці, без ознак життя, отвір поступається місцем гілці, яка перетворюється на повне яскраве дерево. Він протистоїть гравітації, і квіти розквітають. Дерево може зігнутися або навіть зламатися, але воно продовжує відтворюватися і процвітати.

МАТИ ЕВОЛЮЦІЇ

Друга робота під назвою «Мати еволюції» зачіпає метаморфозну подорож метеликів, які є одним із найкрасивіших творінь природи та ознакою надії. Метелики — це метафора парадоксу, що світ горить у постапокаліптичній сцені, але все ще є докази життя. Ми продовжуємо народжувати, які б руйнування не відбувалися, з яким би гнобленням ми не стикалися. Він передає важливе повідомлення про те, що якщо ви чекаєте, що світ стане ідеальним або ваше життя стане ідеальним для створення мистецтва, цього ніколи не станеться. Ми повинні це зробити, щоб вижити в цьому хаотичному, непередбачуваному світі. У творі є слова з культової пісні Мадонни Justify My Love та авторська музика Ігоря Бардикіна.

МАТИ ТЕХНОЛОГІЇ

Остання робота – «Мати технології», відбувається в прекрасному лісі, зображуючи, як наука також може народити світ у світ, але лише якщо використовувати з правильною свідомістю. Стоніжка уособлює технологію – як життєдайну силу, так і небезпеку від неї, зіставлення темряви і світла. Технологія продовжує розвиватися у фізичному, природному та реальному світі; ми можемо робити все, що хочемо, але це має наслідки. Зрештою, природа переможе. У творі представлена поезія Румі.

“Коли рік тому ми з Майком вирішили співпрацювати над цим проектом, я була рада, що маю можливість поділитися своїм баченням світу як матері й митця з унікальною точкою зору Майка. Це була дивовижна мандрівка, яка побудувала це разом від інтелектуальної ідеї до емоційної історії, породжуючи мистецтво. Я хотіла дослідити концепцію створення, не лише те, як дитина приходить у світ через жіночу піхву, а й те, як художник народжує творчість. Найголовніше, що ми хотіли використати цю можливість, щоб принести користь матерям та дітям, які зараз найбільш потребують”, ― Madonna.

Триптих закінчується повідомленням про те, що ніколи не знаєш, де ти знайдеш життя, і ніколи не зможеш втратити надію. Усі роботи були задумані за допомогою 3D-скану Madonna та опрацьовані разом із Madonna та BEEPLE.

Кошти від продажу підуть на користь трьом некомерційним організаціям, обраним Madonna та BEEPLE, для підтримки їхньої місії по підтримці матерів у всьому світі. Триптих був створений за підтримки інфраструктури Moonpay, який також вніс 100 000 доларів на кожну благодійну організацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252