Всеукраїнський модний онлайн журнал

Маестро КУЛЬЧИЦЬКИЙ – тріумфальний концерт у оперному театрі

Маестро КУЛЬЧИЦЬКИЙ - тріумфальний концерт у оперному театрі

Кульчицький Олег Володимирович відомий музикант, нащадок легендарного Юрія Кульчицького. Прапращур Местро – Юрiй Кульчицький відома людина в Україні і в Австрії, пан Юрій у 16 столітті привіз каву в Європу, він у центрi Вiдня вiдкрив кав’ярню і закохав Європу у ароматну каву. Коли Кульчицький помер, уся столиця Австрiï ховала його з великими почестями. У XIX столiттi одну з вiденських вулиць назвали на його честь. А на одному з будинкiв встановлено невелику бронзову скульптуру Кульчицького у турецькому одязi. У лiвiй руцi вiн тримає тацю з фiлiжанками кави, а в ногах — трофеï розбитоï турецькоï армiї.

Наш сучасник Олег КУЛЬЧИЦЬКИЙ також любить каву і рідний Львів, музикант багато гастролює і прославляє Україну.  У 1988 створив свій легендарний ансамбль «Гурт Олега Кульчицького», який підготував понад 20 програм: «Сійся-родися», «В Україні дзвонять дзвони», «Блукаюча зоря», «Струни серця» та ін. Дав понад 700 сольних концертів у м. Львів, близько 150 — у місті Київ; гастролював у БельгіїКанадіНімеччиніСШАФранціїШотландії та ін. країнах. Автор музики до популярних у світі пісень.

Як скрипаль Олег брав участь у більш ніж 50-ти концертах на сцені Національного Палацу «Україна» в Києві, представляв мистецтво України на самітах президентів і прем’єр-міністрів країн СНД, азійських та європейських країн. У 2002 році виступав на днях України в Білорусі — «Слов’янський базар», днях України в Росії — Сибір, днях України в Туркменістані, у саміті ГУАМ (Ялта) та інших. 

У травні 2021 року відбувся довгоочікуваний концерт у найвеличнішому оперному залі – Львівському Національному оперному театрі.  17 травня відбулися аж 2 концерти скрипаля, народного артиста України Олега Кульчицького з мистецьким проєктом «Легенда Української естради». У програмі взяли участь народні артисти України: Ніна Матвієнко, ведучий Гриць Драпак. Олег виступав у супроводі військового духового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, головний диригент, полковник Маестро Богдан Катриняк. Олег КУЛЬЧИЦЬКИЙ той, хто вміє спостерігати життя і переносити його на сцену, хто володіє великою кількістю знань, крім своїх, чисто професійних і вміє звуками скрипки передати голос серця. 

Одні й ті ж самі відомі усім звуки гами: до, ре, мі, фа, соль, ля, сі – використовували найвідоміші геніальні композитори минулого, та ще не раз використають, не менш одаровані та талановиті музиканти-творці, в майбутньому, – Олег КУЛЬЧИЦЬКИЙ має свою самобутню манеру  творчості, наша редакція щиро бажає Маестро успішних гастролей многая літа! До зустрічі на кращих світових сценах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *