Стиль життя

«Мой ювелир»: Обручки для душі!

By  | 

Зважившись на шлюб, молодята з особливою увагою обирають обручки. Адже цей предмет уособлює не просто красу, а й взаємне кохання, вірність, безперервність почуттів … Ювелірна майстерня «Мой ювелир» пропонує підійти до покупки «прикрас життя» з творчим підходом. У багатому асортименті компанії присутні класичні обручки, комбінаторні, ажурні, матові, з камінням і гравировками … АЛЕ, один Ваш штрих – і модель придбає власну ексклюзивність. Наші майстри втілюють в реальність, і найпростіші, і складні ідеї. Модні обручки створюються, як на основі наших ескізів, так і креативних рішень клієнта.

Припустимо, Ви обираєте класичні обручки з напівкруглим перетином. Додавши власне гравіювання або камені (фіаніти, діаманти) в нестандартній формі, Ви зможете отримати ексклюзив, який не має собі рівних. У такій інтерпретації прикраси є не тільки символом одруження, але і власної душі.

Недарма багато молодят віддають перевагу модним обручкам з ажурними малюнками і багатою інкрустацією. Такі моделі гарні не тільки для повсякденності, а й урочистих заходів. На руці виглядають оригінально, сміливо …, дозволяють на 100% відчувати унікальність краси і шлюбу.

Що стосується металу, в тренді – не тільки жовте, біле, червоне золото і всілякі його комбінації, а й срібло 925 проби. Білий благородний метал з сріблястим блиском – відмінний бюджетний варіант для повсякденного носіння. Ювелірна майстерня «Мой ювелир» пропонує купити срібні обручки на весілля, а через 5 років успішної, щасливого життя порадувати себе дорогими золотими прикрасами з діамантами.

Дізнатись більше інформації та переглянути асортимент можна на офіційному сайті компанії: https://myuvelir.com.ua

«Мой ювелир»: Обручки для душі!

«Мой ювелир»: Обручки для душі!