Стиль життя

МЗС розробило інтерактивну карту для подорожей під час пандемії

By  | 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у понеділок презентував інтерактивну карту світу для планування подорожей за кордон під час пандемії, передає кореспондент УНН.

“Карта знаходиться за: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/ і має два рівні інформації. Перший — це режим в’їзду для громадян України до закордонної держави. “Зелені країни” — куди в’їзд дозволений всім, “жовті” — в’їзд в ці країни дозволений з посвідками на проживання, і “помаранчеві” — це країни, в’їзд у які заборонений. Друга карта — це режим транзитного проїзду. Так само, зелений транзит дозволено без обмежень, жовтий — транзит можливий за певних умов і бордовий — транзит заборонений“, — пояснив Кулеба.

З його слів, кожне посольство України, що відповідає за певну країну, регулярно оновлюватиме інформацію щодо ситуації на території цієї країни.

Міністр зазначив, що інтерактивна карта була розроблена і запущена завдяки співробітництву і за підтримки посольства Великої Британії в Україні та Програми розвитку ООН в Україні.

“Навіть якщо ви запланували подорож світом, купили всі квитки і знаєте, як ви дістанетесь з країни “А“ в країну “Б“, будь ласка, під час подорожей дотримуйтесь максимальних заходів індивідуальної безпеки, тому що коронавірус продовжує вирувати в усьому світі, в різних країнах по різному, але він є”, — додав він.

3 Comments

 1. ปั้มไลค์

  Липень 26, 2020 at 18:29

  Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.

 2. I really like and appreciate your blog post.

 3. SMS

  Липень 26, 2020 at 18:33

  I love looking through a post that can make people think. Also, many thanks for permitting me to comment!