Стиль життя

Переможниця Miss Beauty Winter 2020 – Гуслякова Луїза. Місто Львів

By  | 

Нещодавно, у Києві, в Гранд холі Хрещатик при готелі Хрещатик відбувся національний конкурс краси “MISS BEAUTY WINTER 2020”, в якому прийняло участь 13 дівчат з різних регіонів України. Засновником і організатором конкурсу краси виступила Наталія Ворушило. Переможницею конкурсу стала Гуслякова Луїза. Пропонуємо Вашій увазі ексклюзивне інтерв’ю з володаркою титулу MISS BEAUTY WINTER 2020.

Наші вітання! Розкажіть як давно Ви йшли до перемоги? які емоції у Вас?

Дякую! Я хотіла перемогти і зараз мене переповнює почуття абсолютного щастя.

Розкажіть про себе: звідки Ви, чим займаєтеся по життю, хто за освітою?

Я народилася в місті Львів. За освітою я економіст. А по життєвому покликанню є творчою особистістю: я пишу вірші, в захваті від живопису і всього прекрасного; люблю тварин, обожнюю подорожувати, адже пізнавати культуру різних країн це може бути цікавіше. Я дуже цікава по життю, і мені хочеться пізнавати все нове. Дуже подобається фраза: «Хто володіє інформацією – володіє світом».

Які тепер у Вас плани і цілі після перемоги?

Насправді, у мене дуже багато планів і ідей. Кожна людина в своєму житті повинен розвиватися, пізнаючи цей світ всебічно. Зараз я займаюся вокалом і в недалекому майбутньому хочу записати свою пісню. У мене є багато авторських віршів, я пишу з дитинства. Планую в майбутньому відкрити косметологічний центр. Ще дуже хотілося б створити благодійну організацію для допомоги тваринам, так як в нашій країні не розвинена культура поводження з братами нашими меншими і вони дуже страждають.

Розкажіть за ваш притулок для бездомних тварин, як давно Ви цим займаєтеся? чи є фонд для допомоги вашого притулку? яким чином можна допомогти вашому притулку?

Я допомагаю тваринам з дитинства. У мене немає фонду для допомоги тваринам, але я подумую про те, що б створити. Будь-який бажаючий може допомогти, при можливості привезти їжу.

Чи плануєте далі приймати участь в конкурсах краси?

Так, звичайно, я планую і далі брати участь в конкурсах краси. В майбутньому я полечу на міжнародний конкурс і це тільки початок.

Щодо вашого серця та особистого життя, воно вільне чи у Вас вже є обранець?

Моє серце зараз вільне.

Що означає бути красивою для Вас?

Гарна людина повинна бути гарна в усьому. Краса – це величезний дар, особливо якщо тебе природа наділила не тільки зовні, але і дарувала тобі красиву душу, ти щасливчик в цьому світі, а значить можеш ощасливити інших. Краса для мене – це благодійник, милосердя; це доброта душі, співучасть і співпереживання. Коли у тебе гарне обличчя і гарна душа – це і є істинною красою.

Що ви побажаєте нашим читачкам, ваші рекомендації?

Я побажаю кожній дівчині розвиватися, вдосконалюватися і любити себе. Ми, жінки, творимо цей світ, наповнюючи жіночою енергією, а це потужна сила, завдяки якій можна перевернути гори. Ще для жінки дуже важливо бути мудрою, і на багато речей дивитися філософськи, усвідомлюючи, що цей світ не досконалий, і ми самі творимо свою реальність.

Мейк та зачіска від студії “Over the Moon”
Сукня від Inna Semenets

Переможниця  Miss Beauty Winter 2020 -  Гуслякова Луїза. Місто Львів

Переможниця  Miss Beauty Winter 2020 -  Гуслякова Луїза. Місто Львів

Переможниця  Miss Beauty Winter 2020 -  Гуслякова Луїза. Місто Львів

Переможниця  Miss Beauty Winter 2020 -  Гуслякова Луїза. Місто Львів

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *