Стиль життя

Перші захисні шкарпетки українського виробництва – ТМ «ТРЕКІНГ»

By  | 

Команда VTrendi хоче познайомити вас з сучасним вітчизняним брендом, який не тільки успішно працює але і рухає спорт нашої країни вперед. Дозвольте представити, ТМ «ТРЕКІНГ» (Київ).

Історія бренду почалася в кінці 2014-го року з розробки перших трекінгових шкарпеток для української армії! Сьогодні це перший в Україні бренд, який виробляє захисні шкарпетки для різноманітних видів спорту (біг, велоспорт, фітнес, скандинавська ходьба), любителів пішого туризму і професіоналів в сфері оборони і безпеки, прихильників військово-тактичних ігор та шанувальників активного відпочинку.

Кожна пара спеціальних шкарпеток ТМ «ТРЕКІНГ» має в собі вентиляційні зони, потрійну еластичну фіксацію на нозі, захист від натирань пальців і п’яти, адаптацію стопи, зносостійку пряжу преміум якості без роздратування шкіри та неприємного запаху, практичний дизайн в стилі «унісекс» з розмірами для чоловіків, жінок та підлітків.

Продукція перевірена в екстремальних умовах експлуатації, має гарантію якості 90 днів та користується попитом серед українців за рахунок її функціональності та доступності у порівнянні з іноземними брендами.
спеціальних шкарпеток ТМ «ТРЕКІНГ»

На даний момент компанією випускаються різні функціональні шкарпетки для будь-якого сезону: синтетичні шкарпетки серії «DryFeet» для спорту, комфортні та зносостійкі трекінгові шкарпетки для тривалої ходьби, в тому числі і зимові, а нещодавно з’явились спеціальні компресійні гольфи для зменшення втоми та покращення витривалості м’язів! Також в асортименті торгової марки «ТРЕКІНГ» є флісові шапки і бафи. Навіть для людей робочих спеціальностей в каталозі знайдуться спеціальні робочі захисні шкарпетки!
  
З повним асортиментом ТМ «ТРЕКІНГ» можливо ознайомитися на сайті онлайн-магазину виробника safety-socks.com

Trekking Team

На фото: Коваль О., Сковородка В., Шевченко О., Саханда І., Тимошенко С.

А ще у цього бренду є своя команда ультрамарафонців з назвою “Trekking Team”, яка створена для практичних випробувань та вдосконалення нових моделей, а також демонстрації якісних характеристик спортивних шкарпеток під час різноманітних змагань, у тому числі ультрамарафонах на 100 км!! До складу команди входять кращі ультра-марафонці України, такі як Майстер спорту України з легкої атлетики з добового бігу Олена Шевченко з Одеси, чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда з Києва, також кияни Сергій Тимошенко, Олександр Коваль, Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що пробіг марафон (42,2 км) у повному бойовому спорядженні у 2018 році.

 

Слоган команди “Trekking Team”: “Разом до нових перемог!”©

Також дуже хочеться відзначити підтримку, яку ТМ «ТРЕКІНГ» надає різноманітним спортивним заходам (біг, спортивне орієнтування, рогейн, трейлранінг, велоспорт, ролінг), де компанія дарує переможцям і призерам свою високоякісну продукцію. І що найбільше радує, так це постійна допомога дитячому спорту!

На фото підопічні ТМ «ТРЕКІНГ» з клубу спортивного орієнтування «СЄВЄР» (Київ)

На фото підопічні ТМ «ТРЕКІНГ» з клубу спортивного орієнтування «СЄВЄР» (Київ)

ДЕСЯТИДЕННИЙ УЛЬТРА-ЗАБІГ «QUEEN & TREK KING»®!

У цьому році командою “Trekking Team” повним ходом ведеться підготовка до надзвичайного ультра-марафонського забігу до Дня Незалежності України з метою демонстрації реальних можливостей людського організму, його витривалості та краси, прояву сили і незламності українців в історичний для країни час, популяризація активного і здорового способу життя серед населення. Весь забіг буде розбитий на 10 ультра-марафонів протягом 10 днів поспіль. Десятиденний ультра-марафон стартує 15-го серпня і завершиться 24-го серпня включно. Потужні ультрамарафонці команди “Trekking Team” одночасно разом подолають відстань загальною довжиною у 500 км кожен!
QUEEN TREK KING
Забіг розпочнеться у Волинській області в місті Ковель, наступним містом стане Луцьк, далі Рівне, потім Новоград-Волинський, Житомир, Коростишів і фінальною родзинкою буде столиця України – Київ, де в день фінішу на повну буде відзначатися найважливіше свято країни – День незалежності!

На всьому шляху планується відвідування історичних місць та проведення зустрічей з цікавими людьми. Під час проходження усього шляху буде постійна фото- та  відео-зйомка. Компанію бігунам складе квадро-коптер, а в соціальних мережах кожен день розміщуватимуться поточні данні пробігу кожним учасником. І, звичайно, цей івент буде з приємними сюрпризами і бонусами від ТМ «ТРЕКІНГ», яка є засновником і титульним спонсором першого десятиденного ультра-забігу в Україні!

ТМ «ТРЕКІНГ» запрошує підтримати даний захід різноманітних партнерів, приватні компанії, засоби масової інформації, адміністрації відповідних місцевих міських та селищних рад, спортивні та благодійні громадські організації, спортивні клуби тощо.

“Обирай сучасне українське!”©
Вітчизняний бренд буде радий співпраці з представниками роздрібної та гуртової торгівлі: «Давайте разом дарувати комфорт і захист людям, які активно займаються спортом, тривалий час подорожують або виконують свої почесні та небезпечні обов’язки, захищаючи нас всіх! Для легкого початку співпраці компанія безкоштовно надає буклети з асортиментом сучасної продукції, а також фірмові плакати з таблицями розмірів шкарпеток для зручності покупців!»

Як знайти ТМ «ТРЕКІНГ»? А дуже просто!
Адреса: м. Київ, просп. Перемоги, 9.
Є сайтInstagram та сторінка у Facebook,  а також номери телефону, за яким ви завжди можете задати ваші запитання:

+380 97 806 4204, +380 95 0638489

Зацікавлені можуть письмово звернутися за адресою: contact@trekking.in.ua

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *