Всеукраїнський модний онлайн журнал

Підприємець, блогер Ірина Шевченко: Дуже важливо емоційно горіти своєю справою, бути на емоційному підйомі

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з вітчизняними підприємцями та історіями їх успіху, сьогодні Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з Іриною Шевченко, яка в бізнесі вже 25 років.

Ви маєте власний бізнес, розкажіть як давно і чим займалися до цього?

Я маю власну справу вже 25 років. Коли починала, була студенткою медичного університету, мені тоді було 25 років і я була вже без 5-ти хвилин лікар-акушер-гінеколог, Університет я звісно закінчила, отримала диплом, але одночасно започаткувала власну справу, ця справа повністю мене зацікавила і я присвятила своє життя власному бізнесу.

Ви активний користувач інстаграм, плануєте розвиватися як блогер, яка Ваша
концепція?

Інстаграм для мене абсолютно нова система, однак я завжди до всього ставлюся серйозно, не люблю дилетантів, отож я взяла декілька серйозних платних курсів і вивчила цей напрямок. Спочатку я вивчила основи, а зараз продовжую активно й надалі вивчати. Я планую дуже серйозно вести власний блог. Моя ціль на даний момент – ділитися з іншими досвідом, як вести бізнес. Я маю мережу клубів здорового способу харчування, маю дуже багато клієнтів.  Також у мене є багато учнів. Всю цю роботу я збудувала офлайн. Під час карантину, оскільки мені як і усім довелося сидіти дома, я почала цікавитися як працюють соцмережі, мене це настільки захопило, що я вирішила заснувати і вести активно власний блог. Девіз мого блогу: “Допомагати людям заробляти, допомагаючи іншим!”

Ви дуже молодо виглядаєте і маєте хорошу форму, в чому Ваш секрет?

Мій секрет молодості – в коханні. Кохати і бути коханною – це припцип мого життя! Для мене дуже важливо бути корисною для людей. А якщо практично –  я веду здоровий спосіб життя. Коли я ще була маленькою, я допомагала тваринам і хотіла усіх вилікувати, усім допомогти, саме тому я поступила на медичний факультет. Але як виявилося медицина лікує лише хвороби, а мені завжди було цікаво, щоб взагалі не хворіти. Було цікаво бути здоровою натуральним шляхом. Я довго вивчала цю тему читаючи книги, вивчаючи інформацію, яка є в інтернеті. Коли я була ще підлітком, мені було мабуть років 15, я прочитала декілька великих книг, про правильне харчування і правильні вправи, вже тоді я почала слідкувати за своїм харчуванням. Отож намагаюся не їсти вредну їжу, вести активний спосіб життя і звісно тримати позитивний настрій!

І звісно ще дуже важливо – це оточення, оскільки, ті хто поруч мають збагачувати, а не поглинати твою енергію. Токсичне оточення викликає швидку старість і хвороби відповідно. Повинна бути гармонія з собою і оточуючими!

Що думаєте про конкуренцію у сфері блогінгу?

Я вважаю, що конкуренції не існує, ні офлайн, ні онлайн, взагалі, оскільки до кожного прийдуть його люди, чужі до тебе ніколи не прийдуть. Люди притягуються по певним показникам, отож, сидіти і боятися конкурентів, немає сенсу.

Чому саме в інтернеті існує поняття “Власний бренд”? Тому що комусь підходить твій стиль, твоя харизма, а іншому це абсолютно не підходить. Я вважаю, що у кожної людини є своя пара і власне оточення, отож на мою думку конкуренції в принципі не буває!

Ви поєднуєте бізнес і родину, як Вам це вдається?

Насправді я не об’єдную бізнес і родину, оскільки мій бізнес – це моє життя, а моє життя – це мій бізнес! Мій чоловік – це мій партнер і в житті, і в бізнесі, мій однодумець і він моє щастя! А моя дитина, я спеціально виховую його в такій атмосфері, я хотіла б щоб це була династія і він наслідував мою справу. Отож мені не доводиться об’єднувати – це просто гармонічне життя.

І ще, я мінімізувала усю домашню роботу, тобто я не куховарка, я готую дуже швидко, пристосувалася до ритму, у мене свої продукти, які збалансовані і готуються дуже швидко.

Що порадите підприємцям-початківцям?

Людям, які лише починають власну справу, раджу в першу чергу обирати справу до душі і тоді не доведеться працювати жодного дня у своєму житті, це буде захоплююча пригода – це перше.

Друге: постійно вчитися, заглиблюватися в свою тему, набиратися досвіду, у більш успішних людей, ніколи не зупинятися в особистому розвитку.

Трете: Дуже важливо емоційно горіти своєю справою, бути на емоційному підйомі.

Які Ваші плани на майбутнє?

Я обожнюю свою справу, отож планую й надалі робити те, чим займаюся зараз, але з використанням сучасних технологій, оскільки життя змінюється дуже стрімко, прогрес триває дуже швидко і тому важливо йти в ногу з ним.

Планую й надалі розвивати свою мережу клубів здорового способу життя і готувати нові кадри – це моя місія на сьогодні.

Ще у мене є мрія, вивести 10 людей в мільйонери, мені дуже хочеться допомогти здібним людям!

Можливо одним з 10-ти буде моя підростаюча дитина.

Підприємець, блогер Ірина Шевченко: Дуже важливо емоційно горіти своєю справою, бути на емоційному підйомі

Підприємець, блогер Ірина Шевченко: Дуже важливо емоційно горіти своєю справою, бути на емоційному підйомі

Підприємець, блогер Ірина Шевченко: Дуже важливо емоційно горіти своєю справою, бути на емоційному підйомі

Блог Ірини Шевченко:

https://www.instagram.com/irina_sheva7/

5 thoughts on “Підприємець, блогер Ірина Шевченко: Дуже важливо емоційно горіти своєю справою, бути на емоційному підйомі

Comments are closed.