Стиль життя

Нелліс Піментел – “Міс Земля -2019”

By  | 

У філіппінській столиці Манілі 26 жовтня завершився міжнародний конкурс краси “Міс Земля -2019”. Його переможницею стала представниця Пуерто-Ріко Нелліс Піментел. Яскраві фото і відео з красунею були опубліковані на офіційній сторінці конкурсу в соцмережі.

Конкурс “Міс Земля” проходить під егідою ООН щорічно з 2000 року. Його мета — привернення уваги світової громадськості до гуманітарних проблем, захисту навколишнього середовища та охорони живої природи. Щороку в заході беруть участь від 80 до 90 красунь з різних країн світу, які претендують на престижний титул. Переможниця набирає представницею програми ООН з навколишнього середовища, співпрацює зі Всесвітнім фондом дикої природи та іншими організаціями.

У 2019 титул “Міс Земля-2019” отримала 21-річна красуня Нелліс Піментел із Пуерто-Ріко. Друге місце віддали американці Еман Девіс — вона отримала титул “Міс Повітря”. Третє місце на конкурсі зайняла чешка Клара Ваврушкова — вона стала Міс Вода-2019. Володаркою четвертого місця і титулу “Міс Вогонь” стала представниця Білорусі Аліса Маненок. Україну в 2019 році на конкурсі представила 20-річна Діана Шабас.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *