Всеукраїнський модний онлайн журнал

Презентація книги Олега Кришталя у Ризі

Презентація книги Олега Кришталя у Ризі

У травні 2022 року в Латвійській національній бібліотеці відбулася зустріч з відомим науковцем, автором бестселера «До співу пташок», ці книги були передані бібліотекам Латвії. Латвія унікальна маленька країна із колосальною кількістю бібліотек: має понад 800 бібліотек! 

Тема зустрічі у головній бібліотеці: передача латвійським бібліотекам 30 україномовних книг та діалог шанувальників із автором «До співу птахів. Приватна подорож до себе».

Цю зустріч урочисто відкрила  Анна Муха (Латвійська національна бібліотека), керівник відділу корпоративних комунікацій. Автор приєднався до зустрічі в Zoom. Олег Кришталь розповів про книгу та пообіцяв незабаром відвідати Ригу. Модератор зустрічі – науковець, іміджмейкер Вероніка Чекалюк подарувала бібліотеці картину «Молитва за Україну». З вітальним словом звернувся французький меценат Ігор Сухаревський, давній друг і шанувальник академіка.

Читачі бібліотеки та друзі Олега Кришталя ставили питання автору  у мережі. Свої запитання вони написали у соцмережах. Серед найбільш цікавих питань: Коли збираєтеся приїхати до Латвії? Яку частину книги вам було найважче писати? Коли ви вперше назвали себе письменником?

Якщо ви плануєте продовження, можете поділитися трохи про свої плани на нього? Чи є якісь книги чи автори, які надихнули вас стати письменником?

Чи змінило написання та видання книги уявлення про себе?

Це була чудова розмова.

Серед почесних гостей Ilze Veisbārde – представниця мережі книгарень “Jānis Roze”. Ilza представила ексклюзивні закладки з зображенням картини відомої художниці, іміджмейкера Вероніки Чекалюк. Тематика картини відображає реальність «У пошуках щастя»… зворотня сторона закладинки містить лінк з переходом на аудіокнигу академіка Олега Кришталя. 

Олег Кришталь каже: «Сьогодні я отримав коментар у приватні повідомлення. В дуже вдячний за теплий прийом у бібліотеці Латвії. Читачка пише. Ось дослівно:

Пане Олег, Ваш стиль і спосіб написання нагадує  працю Марка Аврелія «До самого себе» та його думок. Марк пише: «Щастя у вашому житті залежить від якості думок. Ми можемо поглянути на людей, яким, здається, пощастило менше, ніж нам, і поставити питання, як вони змогли отримати щастя і задоволення. Щастя пов’язане з мисленням. Сенс і подяку можна знайти різними способами», тобто такий сенс я побачила у вас в книзі, Олег Кришталь.

Чекатимемо переклад на латиську.»

https://youtu.be/WPkWn94RQJg


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vtrendi/vtrendi.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-mystat/lib/mystat.class.php on line 1252