Стиль життя

Психолог-таролог Богдана Бартецька: Нові здібності відкриваються завжди неочікувано

By  | 

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua  не припиняє знайомити своїх читачів з цікавими і успішними особистостями, сьогодні Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з психологом-тарологом Богданою Бартецькою, яка поділилася чвоєю історією професійного шляху, а також ввела в курс, що таке таро.

Розкажіть, будь ласка, про свій професійний шлях.

Нові здібності відкриваються завжди неочікувано. В період внутрішніх змін. Часто певні люди спонукають нас до цього. Це сталось зі мною на карантині. Саме в цей час я почала писати пісні й цікавитись темою таро. До таро я прийшла від безвихіддя в своєму житті. Я хотіла знайти заспокоєння якимось новим методом, хотіла зрозуміти, як правильно чинити в моїх життєвих ситуаціях. І тут кума скинула мені онлайн розклади, де можна було обирати інтуїтивно свій номер варіанту й слухати поради від таро по своїй ситуації. Я була шокована, що все резонувало (співпадало з тим, що відбувалось в моєму житті).

Саме по онлайн розкладам найуспішніших тарологів ютюбу я вивчила значення карт. Хоч до цього я скептично ставилась до таро й не признавала цей метод взагалі, бо мала негативний перший досвід звернення до всевдо-екстрасенса, який мені напророкував, що у мене ніколи не буде дітей і що все погано. Хоч це повний абсурд, такі прогнози робити абсолютно безглуздо, навіть якщо на людині дійсно є негатив. Бо ми самі творимо свою долю, а карти лиш показують можливий хід подій.

Мене це тоді дуже змотивувало, я серйозно зайнялась своєю творчістю: видала 2-гу збірку авторських поезій, презентувала свою першу пісню «Зірка» на мої вірші, на музику Слави Котова. Активно виступала на радіо й телебаченні. І от сталось диво: в вересні 2017 року я дізналась, що вагітна!

Я зрозуміла, що в житті нема нічого неможливого, потрібно лиш мріяти, планувати, діяти і ти досягнеш усього, чого забажаєш. До того ж з приводу вагітності, то у мене взагалі не було ніяких перешкод за станом здоров’я для виношування та народження здорової дитини. І в червні 2018 року я народила синочка Владислава. Наразі ще знаходжуся в декретній відпустці, але активно просуваю свою творчість та допомагаю й іншим поетам опублікуватися в збірках. В червні 2020 року вийшов друком за моєї ініціативи альманах «Квіти кохання-2», де я зібрала твори всіх бажаючих поетів та прозаїків, українців з різних куточків світу. Також записала кілька авторських треків, зараз з командою активно працюю над створенням пісень та дебютного кліпу на авторську пісню «Втеча».

Повертаємось до теми таро. Про що можна дізнатися за допомогою таро?

За допомогою карт таро можна подивитися думки, мрії, плани людини, можливі реальні дії, на які впливають багато факторів зовні, плани на які можуть змінюватись щосекунди. Можна подивитися підсвідоме людини, таємне, те, що людина ніколи не сказала б тобі у вічі. Можна оцінити стан здоров’я, по всім життєвим ситуаціям отримати пораду.

Хто зазвичай звертається за порадами, в яких ситуаціях, з яких причин?

Під час суворого карантину люди здебільшого звертались з питань бізнесу. А найпопулярнішими в усі часи є розклади на стосунки. Також людей цікавить, як покращити стан здоров’я та приховані причини хвороб. Одного разу навіть довелося розслідувати вбивство. Абітурієнтам було актуально питання вступу, зробити правильний вибір професії. Створювала також персональний гороскоп на життя по аркану долі (карта долі людини по даті народження). Більшість клієнтів – жінки. Чоловіки – 1% клієнтів.

Що думаєте про конкуренцію в своєму напрямку?

Конкуренція та гучні назви: в наш час багато тарологів з’явилося, та й взагалі езотериків. Я не кидаюся гучними словами, хто я така. Я називаю себе тарологом-психологом, адже проводжу психологічні консультації з методом таро.

Важливо підтримати людину й допомогти вирішити її проблеми. Після сеансу людина має відчувати полегшення й натхнення. Таро – це не магія, це аналітика й тонка психологія.

Яких здібностей потребують карти таро?

Знати значення кожної карти й мати хорошу інтуїцію, щоб вміти правильно прочитати карти ситуативно. Й вміти донести клієнту максимально зрозуміло й позитивно інформацію, яку подають карти.

В мені тече також ще й циганська кров. Дідусь моєї бабусі по татовій лінії був чистокровним циганом, покинув табір й мав свою кузню. Думаю, що циганська кров грає в мені досить сильно, через це я така творча: пишу, співаю, в дитинстві танцювала. Мріяла вивчати психологію або журналістику професійно, але закінчила іньяз.

Тепер маю можливість проводити психологічні консультації, використовуючи метод карт таро.

Яка вартість Вашого сеансу?

Я не ставлю фіксованої ціни за свою роботу, кажу щоб люди віддячували по своїм можливостям. Часто роблю акції в інста з мінімальними цінами (розклад по ціні філіжанки кави).

Часто люди кажуть, що не випадково натрапили на мою сторінку, що це по долі, що вони саме мені довіряють. Я завжди намагаюсь знайти позитивний вихід із будь-якою ситуації для людини.

Інколи людині доводиться відмовлятися від чогось бажаного задля отримання чогось вартіснішого в своєму житті. Скажу лиш, що людина сама творить свою долю, але інколи є такі ситуації, які потрібно пройти по кармі (як урок). І не зациклюватись. Іти далі впевнено й оптимістично! Але за щастя в коханні варто боротися, але не забувати, що обмін в стосунках має бути рівноцінним!

Психолог-таролог Богдана Бартецька: Нові здібності відкриваються завжди неочікувано

Психолог-таролог Богдана Бартецька: Нові здібності відкриваються завжди неочікувано

Психолог-таролог Богдана Бартецька: Нові здібності відкриваються завжди неочікувано

Записатися на консультацію до спеціаліста, можливо написавши Богдані Бартецькій у соцмережах:

https://www.instagram.com/bogdana_bartetska/

https://www.facebook.com/bartetskaya

4 Comments

 1. ปั้มไลค์

  Серпень 3, 2020 at 00:37

  Like!! I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest.

 2. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon everyday.

 3. These are actually great ideas in concerning blogging.

 4. SMS

  Серпень 3, 2020 at 00:42

  Your site is very helpful. Many thanks for sharing!