Стиль життя

SweetVegLife – це феєрверк фарб, стильне оформлення, чудовий смак!

By  | 

В епоху технологій та інформації все більше стає відомо про альтернативні варіанти харчування людини. Мабуть, сьогодні вже мало кого можна здивувати даними про те, що рослинний (веганський) раціон є повноцінним для всіх статей, віку, роду занять тощо.

Звичайно, якщо він є збалансованим!

Дитячі солодощі на свята також можуть бути рослинного походження, без втрати смакових якостей, при цьому виконані у яскравому дизайні. Переконайтесь самі: дитячий кенді-бар по вегану від бренду етичних солодощів SweetVegLife, це феєрверк фарб, стильне оформлення, чудовий смак, і все на 100% виготовлено з рослинних інгредієнтів. Плюс, ці солодощі можуть бути цілком без цукру (переважна більшість виробів бренду так і готується, sugar free).

Мабуть, не має значення, якими шляхами та чи інша людина приходить в житті до їжі, заради якої не експлуатували тварин: етика, питання власного здоров’я або турбота про екологію – дозволивши собі SweetVegLife, забезпечуєш всі 3 аспекти одночасно. На прикладі дитячого кенді-бару можна з впевненістю сказати, що ми, дорослі, турбуємось про майбутнє: планети, країни, поколінь, що йтимуть за нами. Тому що ми показуємо дітям, які є нашими наступниками, що жити без жорстокості та без участі в експлуатації тварин реально і що це необхідно.

Нехай по світу шириться зелена хвиля добра та любові, до беззахисних створінь.

Шукайте #SweetVegLife у соцмережах, за відповідною назвою/хештегом. Не зволікайте з підготовкою до новорічних свят, вже відкритий запис заявок!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *