Стиль життя

«Танцюй серцем» – фільм, який хочеться передивитися ще не раз!

By  | 

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua намагається слідкувати за усіма важливими подіями та новинками у всіх сферах. Сьогодні пропонуємо Вашій увазі враження від журналіста VTrendi про фільм “Танцюй серцем”, яка побувала на допрем’єрному показі.

“Французькі фільми – це завжди щось особливе! Я йшла на прем’єру з хорошим передчуттям і воно мене не підвело. Я дуже позитивно вражена, чудова режисерська робота, прекрасний акторський склад і звісно сам сюжет на найвищому рівні!

Це чуттевий фільм про стосунки і танці, усі дві години у залі царювала атмосфера Франції, балету, кохання і хіп-хопу, романтична кінострічка дала змогу глядачеві повністю поринути у події на екрані.

“Танцюй серцем” – розповідає нам історію про молодь, дружбу, мрії і про таке велике кохання до танців та залишає присмак Парижу і нагадує, що всі мрії в один день можуть здійснитися.

Сподіваюся режисер Ладіслас Шолла у майбутньому ще не раз порадує нас якісним кіно!

Якщо Ви обожнюєте Францію, хороший гумор та фільми які надихають – раджу обов’язково переглянути цю стрічку. Думаю, що це один з тих фільмів, які хочеться передивитися ще не один раз!”

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *