Всеукраїнський модний онлайн журнал

Тетяна Прейс перша віце-міс “Miss Permanent”: Королева – це не корона, а внутрішній стан кожної з нас

Тетяна Прейс перша віце-міс “Miss Permanent”: Королева - це не корона, а внутрішній стан кожної з нас

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com.ua не припиняє знайомити своїх читачів з цікавими та успішними людьми, сьогодні до Вашої уваги пропонуємо інтерв’ю з Тетяною Прейс, першою віце-міс “Miss Permanent”.

 Тетяна, тепер – Ви володарка однієї з головних корон конкурсу Miss Permanent. Як відчуваєте себе в статусі королеви?

Я вдячна цьому конкурсу за можливість поборотися зі своїми страхами, так як сміливість не в тому, щоб не відчувати страхи, сміливість в тому, щоб йти вперед, незважаючи ні на що! Корона – цього лише підтрвердження. Вона надала мені впевненості, що я дійсно на правильному шляху. Я б дуже хотіла, щоб кожна жінка (дівчина) відчувала себе завжди Королевою. Тому що КОРОЛЕВА – це не корона, а внутрішній стан кожної з нас!

Королева – це перш за все гідна і велична поведінка. Ви спочатку подавали себе саме так. Як вважаєте які якості допомогли Вам зайняти призове місце?

Перш за все – це завзятість, цілеспрямованість, любов до своєї справи, а також щохвилинна робота над собою.

У Вас приголомшливе портфоліо, яке гідно оцінили фахівці в сфері перманентного макіяжу. Як довго Ви йшли до свого успіху в професії?

Перманентним макіяжем я займаюся протягом шести років! І незважаючи на те, що в цій професії я досягла чималих висот, я знаю одне, що ніколи не потрібно зупинятися на досягнутому. Адже індустрія краси не стоїть на місці, потрібно йти в ногу з часом, а для того щоб це робити – потрібно постійно працювати над собою і своїми навичками. Так що, мій шлях в сфері ПМ тільки починається.

Ваші побажання конкурсанткам наступного сезону?

Удачі бажаю всім, а перемоги найсильнішим. Удача любить сміливих, працьовитих, підготовлених і зосереджених на своїх цілях. Нехай всі праці учасниць будуть не даремні! Я бажаю отримати не тільки нагороду, а й задоволення від участі в даному конкурсі.

Якщо Вас запросять в журі наступного сезону – Ви будите приймати участь? На які якості будите звертати увагу?

Я із задоволенням погоджуся взяти участь в якості журі “Miss Permanent”. Це цікавий проект тим, що в ньому одночасно оцінюється жіноча краса та професіоналізм. Що стосується якостей якими повинні володіти учасниці, то це: краса, харизма, професіоналізм, вміння показати себе.

Тетяна Прейс перша віце-міс “Miss Permanent”: Королева - це не корона, а внутрішній стан кожної з нас

Тетяна Прейс перша віце-міс “Miss Permanent”: Королева - це не корона, а внутрішній стан кожної з нас