Всеукраїнський модний онлайн журнал

У столиці відбувся благодійний проект Charity is beautyfull

У Києві в креативному просторі Щастя Hub, 19.06.2017 пройшов благодійний захід Charity is beautyfull. Ініціатором даної події стала Марія Піон, популярній фєшн блогер та іміджмейкер, яка на передодні отримала титул Mrs Europe Ukraine 2017.

«Перемога на конкурсі краси для мене значить більше, ніж просто досягнення і реалізація особистих амбіцій – це ще й можливість втілити свою місію. Ще до того, як я поїду представляти країну на міжнародній арені, мені хотілося привернути увагу в Україні до питань, якими дійсно повинні займатися люди, отримуючи увагу громадськості до своїх перемог. Це ідеальна можливість допомогти вирішити питання, які вимагають освітлення. Charity is beautyfull це лише перший захід із серії івентів для підтримки фонду “Таблеточки”, я маю намір продовжувати займатися відкритою благодійністю.»

Захід пройшов дуже активно, були корисні майстер класи від Марусі Якименко та Мирослави Ульяніної і великий аукціон стильних подарунків, який провела особисто Марія Піон. Також для івенту були створені унікальні символічні намистини брендом Sweetbox, які стануть приємним нагадуванням учасникам про добру справу. На самому аукціоні було зібрано 13 842 грн та багато особистих внесків від спонсорів для 2 літньої Евеліни зі Львова, яка потребує операції з пересадки кісткового мозку в Вероні. Разом з благодійним фондом “Таблеточки” заплановано ще кілька заходів зі збору грошей і для інших дітей, проблемам яких необхідна увага.