Всеукраїнський модний онлайн журнал

“У всесвіті не було б сенсу, якби він не був будинком, де живуть улюблені люди” С. Гокінг

Зі студентами першокурсниками  вчимося шанувати традиції, поглиблювати вміння спілкуватися, знати історію свят України, формуємо сучасні традиції  святкування як  державних і світських заходів, готуємо своїми руками листівки і вітання для рідних і знайомих, бо за програмою «Українська мова за професійним спрямуванням» студенти мають відмінно писати листи, от ми й пишемо листи та листівки до старших наставників.

Мої принципи роботи:  це володіння особливим поглядом на дійсність: бачити не одиничний факт, а панораму, виткану з переплетених між собою фактів. Я не просто педагог, я – іміджмейкер – це інструмент — для когось, я вчу відкривати таланти у кожного, спілкуватися українською мовою на професійному рівні – мої вихованці – це майбутня еліта нації і мова – це ключ до успіху у спілкуванні й презентації себе як професіонала.  Вважаю, все і всіх варто використовувати за призначенням, – це ключовий елемент успіху. У моїй роботі, педагога-іміджмейкера, яку я називаю — мистецтвом… творчістю, є місце здоровому вимислу, припущенням і трішки фантазії і науково доведеним прийомам, і все це «приправлено» авторським міркуванням, оціночним судженням. Мені приємно бачити як студенти розвиваються, як змінюється їх ставлення до життя, як віддано вони люблять Україну і шанують наш народ, пишаються професією ветеринара. Студенту варто з перших днів навчання полюбити свій фах, обрану професію, щоб у майбутньому робота була в радість. Я досі вірю: якщо загадати бажання на першу зірку, що з’явилася на небі, то задумане неодмінно збудеться! Проте, я впевнена на сто відсотків: крім великого бажання, треба ще й докласти максимум зусиль, щоб мрія стала реальністю, нині студентам я намагаюся передати ті знання, які мені дала моя мудра мама і мій суворий батько, мої викладачі.

Наприклад, якщо ти мрієш про те, щоб бути відомою співачкою, то маєш знати, що за славою стоїть щоденна клопітка праця: навчання у школі, уроки вокалу та хореографії. Щоб бути успішним художником — треба відчувати життя, вміти передати красу Всесвіту на полотні, дарувати людям їхню мрію, навчитися нести щастя! «У кожній професії є свої сходинки, свої етапи становлення! Але за будь-яких обставин треба Мріяти й Вірити й розвиватися, вчитися й працювати. Я — кандидат наук із соціальних комунікацій, це моя професія і покликання — сприяти налагодженню контактів між людьми, прищеплювати їм бажання піклуватися про ближніх, про Батьківщину. Впевнена, щоб змінити оточуючий світ, Всесвіт, хай кожен почне з себе. Якщо кожен буде удосконалювати себе, творити добро для своїх ближніх, то життя довкола стане кращим. Давайте робити світ особливим, добрим і світлим.

Автор:

Доцент кафедри журналістики та мової комунікації Вероніка Василівна Чекалюк.