Стиль життя

Усама Кафа- Меценат року 2019

By  | 

Відомий український ресторатор, успішний бізнесмен, благодійний діяч, президент міжнародного ресторанного холдингу L’KAFA GROUP, двічі переможець головної національної премії країни «Людина року» у номінації «Лідер ресторанного бізнесу», володар титулу «Лицар Вітчизни» – Усама Кафа, отримав одну із найголовніших премій за благодійність – Меценат року за підтримки XIII Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні», заснованого Оленою Піддубною та спрямованого на підтримку талановитих дітей-сиріт.

Церемонія нагородження відбулася 23 квітня в Національній Опері України ім. Т.Г. Шевченка. Проект спрямований на створення умов для успішної адаптації дітей-сиріт у соціумі, подальшого розвитку здібностей, талантів та визначення життєвих пріоритетів.

Міністерство соціальної політики відібрало на конкурсній основі з усіх регіонів України 35 найталановитіших дітей віком 12 – 16 років у напрямках «Освіта», «Культура», «Спорт».
Переможцям вручено сертифікати на здобуття освіти, а також на поїздки в Європу, путівки на відпочинок у дитячих центрах України та Європи. Окрім того, учасники отримали цінні подарунки, оплату навчання, фінансову підтримку та багато іншого.

У рамках фестивалю Міжнародний благодійний фонд «Щасливі долоні» заснував почесний знак «МЕЦЕНАТ РОКУ». Ексклюзивна нагорода вручається меценатам, видатним діячам, політикам, успішним бізнесменам, банкірам.
Свого часу почесним знаком були нагороджені:
Людмила Русаліна – президент групи компаній «Петрус»;
Петро Порошенко – голова Наглядової ради Нацбанку України (2007-2012);
Марина Порошенко – директор благодійного фонду Петра Порошенка;
Павло Климець – президент компаній «Рrime», «Олімп»;
Ігор Баленко – голова Наглядової ради ЗАТ «Фуршет»;
Іван Рішняк – «Меценат Миру», глава ДАК «Хліб України» (1999-2002);
Григол Катамадзе – посол Грузії в Україні (2000-2013).

У цей день зібралися підтримати дітей, виступити та вручити нагороди переможцям українські зірки шоу-бізнесу, спортсмени та бізнесмени: Злата Огневич, Олександр Пономарьов, Оля Цибульська, Анна Трінчер, Аїда Ніколайчук, Влад Ситник, Олександр Злотник, Інна Осипенко-Радомська та багато інших.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *