Всеукраїнський модний онлайн журнал

Весільна колекція солодощів – «нехай кохання не закінчується»

Весільна колекція солодощів - «нехай кохання не закінчується»

Закохані традиційно найбільш вдалим періодом вважають солодкий «цукерково-залицяльний» етап. Ми презентуємо нову колекцію смаколиків, бо хочемо, щоб Ваші стосунки були тривалими і романтично-солодкими многая літа.

Наша колекція весільних цукерок для Вас. Оптимальним та універсальним подарунком є натуральні солодощі, адже ніхто з гостей не зможе відмовитись побалувати себе смачним солодким презентом – ми пропонуємо персональні цукерки-запрошення на весілля чи річницю.

Щоб додати “любовного настрою” обирайте заздалегідь – горішки та ягоди. Щоб додати нотки романтизму, зупиніться на «груші» – це вишукані міні батончики або трюфельні делікатеси, ми знаємо, що кожен смак залишиться у серцях. А щоб догодити любителям горішків – підберіть мигдаль або фундук в оригінальній упаковці із передбаченнями в середині. Цю колекцію ми створили для Оксани і Дмитра на замовлення друзів цієі чудової родини. У кожній цукерці побажання – романтична казка, це цукерка-радість як на смак так і на дотик. Нехай кожне передбачення з весільної цукерки буде добрим і здійсниться якнайшвидше! Поспішайте кохати і радуйте один одного щодня.

Наш інтернет-магазин пропонує цукерки на найвибагливіший смак будь-якого гостя. Ви можете замовити цукерки, а ми запропонуємо смаки і дизайн.

З любов’ю, команда ТМ «Сировченко» та «Вітмікс».

Більше про Vitmix:

https://www.instagram.com/vitmix.premium/