Всеукраїнський модний онлайн журнал

Весняні канікули в Африці: з Києва заплановано чартерну програму до Кенії

Весняні канікули в Африці: з Києва заплановано чартерну програму до Кенії

Запуск перших в Україні чартерів до Момбаси анонсував найбільший національний туроператор Travel Professional Group.

Три прямі рейси до Кенії заплановано на 16 квітня, 24 квітня та 3 травня. Вильоти за маршрутом Київ – Момбаса – Київ (із дозаправкою в Єгипті) будуть здійснюватися з аеропорту «Київ» (Жуляни) на крилах авіакомпанії Bees Airline. Кенія стане другою після Танзанії східноафриканською країною, куди українські туристи будуть літати без пересадок.

Варіантів відпочинку в Кенії може бути безліч. Але головна фішка – це спостереження за тваринами, птахами й екстремальні поїздки безкраєю саваною. Любителів розслабленого відпочинку чекають фантастичні світанки і заходи, а також більше сотні кілометрів білосніжних пляжів із красивими пальмами і розкотистими хвилями Індійського океану. Кенія пропонує чудовий вибір розміщення в різних регіонах, орієнтований на відпочинок різного формату та цінової категорії.

Кенія стала першою країною у світі, яка отримала «Знак безпечного туризму» за швидке й безпечне відновлення подорожей під час пандемії коронавірусу. Аби перетнути кордон, необхідно пред’явити негативний ПЛР-тест на COVID-19 (тест проводиться не раніше ніж за 96 годин до прильоту до Кенії), а також завчасно, перед вильотом з України, заповнити анкету здоров’я онлайн на сайті: https://ears.health.go.ke/airline_registration/