A password will be e-mailed to you.

Редакція Всеукраїнського модного онлайн журналу VTrendi.com оголошує старт голосування в номінації “Фотограф року міста Львів 2020”.

Номінанти:

Черепанова Анастасія
Про себе: Цікавлюсь фотографією 5 років. Я сімейний та весільний фотограф, але свою творчість проявляю у дівочому портреті. В планах робота з зірками та світовими  брендами.
https://www.instagram.com/ananaska_photography/

Олег Сернюк
Про себе: Досвід роботи 7 років. Напрямки: арт, портрет, будуар, фешн. Мрію працювати з топовими журналами України та світу.
https://www.instagram.com/serniukphoto/

Каріна Панаріна
Про себе: Досвід 1,5 роки. Основний напрямок роботи: портретний фотограф. Мрію у майбутньому відкрити фотостудію, відвідати декілька майстер-класів фотографів, які надихають. Розвиватись в фотосфері. Зробити індивідуальну фотосесію Меланії Трамп.
https://www.instagram.com/panarina_karina_photo/

Віталій Петришин
Про себе: 2 роки в сфері продажів та пів року в сфері фотографії. Основні стилі роботи: рекламна та портретна зйомка. Мрію відкрити власну фотостудію.
https://www.instagram.com/vitalik_petryshyn/

Kaliina
Стильна фотосесія вагітності під ключ.
https://www.instagram.com/alina.kaliina/

Тетяна Ерхарт 
Професійний фотограф. У 2018р. отримала міжнародну професійну фотоакредитацію – Professional Standard.
Навчалася мистецтву фотографії та ретуші в британських, американських та німецьких викладачів. Відвідала фото майстер-класи в Німеччині та Польщі.

З 2018 по 2010 роки отримала 25 бронзових нагород на міжнародному фотоконкурсі The Portrait Masters в категоріях: дитячий, підлітковий, жіночий, сучасний та сімейний портрет, фото вагітності та фото тварин.

Основні напрямки роботи: портретна та фешн зйомка. Віртуозно працює з денним та студійним світлом.

В 2015 році створила свою фотостудію Tana Erhart Photography, що переросла у ERTE Creative Group у 2020 році.
Офіційний фотограф та партнер Lviv Kids Fashion Show World Days of Style, стиліст та фотограф конкурсу краси Miss & Mrs Diamond World.

Виставка ландшафтної фотографії в Австрії у 2010 році. Виставка жіночих та дитячих фотопортретів в Палаці Потоцьких у Львові в 2018 році. Працюю в портретній, дитячій, сімейній, бьюті та фєшн фотографії. Маю свою фотостудію. Планую зробити свою фотошколу.
https://www.instagram.com/andamata/

Уляна Яциків
Про себе: фотографую і розказую про спідвей, студентка СНУ.
https://www.instagram.com/ulyana_yatsykiv/
https://www.facebook.com/yatsykiv